• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Administracja czy zarządzanie?
#1
Zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów i nie wiem czy wybrać kierunek: Administracja na PWSZ w Tarnowie, czy może jednak mimo wszystko warto studiować zarządzanie na innych uczelniach w innym mieście, bo w Tarnowie jak wiadomo nie ma zarządzania na studiach dziennych. Gdyby ktoś mógłby mi tak doradzić, które kierunki studiów bardziej się opłacą - administracja czy zarządzanie? Czy np. po jednym z nich można studiować na poziomie magisterskim drugi kierunek? Byłbym wdzięczny za udzielenie mi szczegółowej odpowiedzi, jaką drogę życiową polecacie, abym obrał. Pozdrawiam! Uśmiech
 
Reply
#2
Jaki kierunek wybrać żeby bardziej się opłacał? Żaden...
Po administracji możesz robić magisterkę, być może już otworzą nawet w Tarnowie w przyszłym roku. Po zarządzaniu to też tak naprawdę niewiele możesz robić. Owszem, masz zapewne wiedzę, jak zarządzać zespołem, teamem i zapewne będziesz chciał/chciała tą wiedzę wykorzystać. Tylko osoba bez doświadczenia od razu po studiach nie dostaje własnego zespołu do zarządzania. Musisz zaczepić się w jakiejś korporacji, gdzie później będziesz awansować na lidera zespołu.
 
Reply
#3
Czyli co, żaden z tych kierunków które mi się podobają się nie opłacają? Co rozumiesz przez: "nie opłacają się" - są trudne, czy jak? A wiadomo dokładniej, kiedy w Tarnowie będzie można studiować administrację na studiach dziennych magisterskich?
 
Reply
#4
Trudne ? Kierunki które kończy teraz każdy i zastanawia się co dalej z życiem nie są trudne
 
Reply
#5
Jeżeli ktoś jest zdecydowany na Administrację, ma tutaj większe możliwości wyboru dalszych zawodów - może iść w kierunku właśnie administracji publicznej i wszystkim, co z nią jest związane. Natomiast po zarządzaniu tak naprawdę nie bardzo ma się możliwości tak szerokie jak po administracji. Trzeba szukać swojego miejsca w zarządzaniu zespołami ludzi w różnego rodzaju projektach - nie licz na to, że od razu będziesz zarządzać przedsiębiorstwem, chyba, że założysz własną działalność.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego - studia II stopnia
Czy będzie, w tym roku utworzona specjalizacja Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na studiach drugiego stopnia - magisterskich? Ktoś coś wie na ten temat?
abw123 0 1,063 20-06-2016, 20:31
Ostatni post: abw123Browsing: 1 gości