Auto LEX Tarnów - opinie

17-03-2012, 22:24
Auto LEX Tarnów - opinie
Witam wszystkich

Zamierzam robić prawko w wakacje i szukam opinii o jakiejś szkoły nauki jazdy. Znalazłem własnie szkołę auto lex w tarnowie przy nowym świecie i chciałbym poznać o niej opinie.

Czy ktoś korzystał z jej usług?? tzn czy robił tam prawko na kategorię a i b ?

Prosze o opinie
22-03-2012, 21:34
RE: Auto LEX Tarnów - opinie
Ja właśnie się tam zapisałam od 26 marca zaczynam wykłady wiec na bieżąco będę Cie informować.
23-03-2012, 2:16
RE: Auto LEX Tarnów - opinie
Kategorię B tam robiłem. Całkiem przyjazna szkoła, wszystko mile i pozytywnie załatwione. Wykłady ciekawe, jazdy bezstresowe, ogólnie OK. Szkoła jak każda inna można by powiedzieć
24-03-2012, 19:08
RE: Auto LEX Tarnów - opinie
Instruktorzy kopcą a na stronie LEXA jest napisane że instruktorzy niepalący - tóż to wprowadzanie w błąd!
27-03-2012, 17:51
RE: Auto LEX Tarnów - opinie
Tak się składa że kurs tam robiłem rok temu Świetna szkoła, mili w sekretariacie, wykłady w przyjaznej atmosferze, a jazdy bez stresowe, no może z jednym gościem mi się nie podobało ( R.J.) ale to moja ocena. Jeździłem też z Grześkiem (biała) i Wojtkiem (czarna) i było naprawdę wszystko bardzo super. Szczególnie Grzegorz K. Fajnie tłumaczył różne drogowe sytuacje, jak nie postępować, co może się przytrafić i inne tego typu rzeczy. Egzamin zdany oczywiście za 1 razem Na jazdach nigdy nie było nudno, cicho czy sztywno, drętwo. Naprawdę bezstresowo!

Jak nie wiecie gdzie iść to wybierzcie auto-lexa! Nie pożałujecie i nie będziecie musieli (mam nadzieję) dokupywać godzin dodatkowych.
07-04-2012, 10:19
RE: Auto LEX Tarnów - opinie
W autolexie jest najlepszy pan Wojtek na motory. Jest nawet na filmach z egzaminów http://www.mord.com.pl polecam pana Wojtka nauczy dobrze i zdasz
20-04-2012, 17:09