• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Język niemiecki warszawa|micoplus.pl
Basen
#1
Jak wyglądają zajecia na basenie ? Przychodzi sie na ten basen kiedy sie chce czy sa wyznaczone godziny ? Trzeba już umieć pływać czy można na ten wf przyjść totalnie nie umiejąc pływać ?
 
Reply
#2
Chodzenie na basen poza zajęciami z wf'u wymaga zapisania sie na daną godzinę. Wtedy pływasz sobie sam. Jeśli zapiszesz sie na wf na plywanie to nauczą Cie pływać od zera
 
Reply
#3
bez sensu :/ szkoda że nie można dostosować tego jakoś bardziej
 
Reply
#4
(22-09-2016, 11:57 )Megan napisał(a): bez sensu :/ szkoda że nie można dostosować tego jakoś bardziej

Tzn jak? W praktyce jesli chodzi o basen poza wf to niby sa zapisy ale ludzie najczesciej sie zapisuja i malo kto chodzi i najczesciej basen jest pusty. Wiec mozna smialo isc i poplywac. Jesli chodzi o zajecia wf to na pewno bd tworzone grupy zaawansowane i od podstaw.
 
Reply
#5
A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz bo nie moge znaleźć nigdzie informacji . Kiedy jest rozpoczęcie roku i kiedy zaczynają sie zajęcia na tej uczelni ?
 
Reply
#6
(26-09-2016, 22:11 )roots napisał(a): A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz bo nie moge znaleźć nigdzie informacji . Kiedy jest rozpoczęcie roku i kiedy zaczynają sie zajęcia na tej uczelni ?

Zajecia zaczynaja sie 3.10. A inauguracja roku akademickiego 4.10 Oczko wszystko jest na stronie pwsz w zakladce o organizacji roku akademickiego Uśmiech w rozporządzeniu masz dni wolne kiedy sesja i wg.
 
Reply
#7
Rozpoczęcie jest 7.10 . Tak jest napisane w kalendarzu. A kiedy pojawi sie podział na grupy i plany zajęć? Chodzi o infe.

Tutaj link do kalendarza : http://pwsztar.edu.pl/events/2016-10/
 
Reply
  
Browsing: 1 gości