Bezpłatny kurs dla osób pracujących!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie ogłosiła właśnie nabór na bezpłatny kurs przeznaczony dla osób pracujących pt. "Kompetentny Pracownik" który jest realizowany w ramach projektu „PR Kadr – Program Rozwoju Kadr”.

Kurs "Kompetentny Pracownik" na poziomie zaawansowanym jest kierowany do osób pracujących, zainteresowanych poszerzaniem swoich kwalifikacji i wiedzy z zakresu: wykorzystania wolnych/otwartych narzędzi IT (floss) w pracy zawodowej, słownictwa anglojęzycznego z obszaru IT oraz pracy metodą projektu.

Jakie korzyści wynikają z udziału w kursie:
  • podniesienie kwalifikacji pracownika;
  • nabycie umiejętności pracy metodą projektu;
  • obniżenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa / instytucji, dzięki zastosowaniu bezpłatnego oprogramowania.

Każdy kursant ma zapewnioną:
  • wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę dydaktyczną;
  • zajęcia w nowoczesnych laboratoriach językowych oraz komputerowych w Centrum Nowoczesnych Technologii PWSZ w Tarnowie;
  • bezpłatne materiały dydaktyczne;
  • certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie uczelni.

Kurs przygotowania pedagogicznego - Rok akademicki 2014/2015
Witam, Wiadomo czy w najbliższym roku akademickim 2014/2015 będzie prowadzony kurs przygotowania pedagogicznego?
littlejohn 1 4,250 26-06-2014, 19:31
Ostatni post: admin