• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

CenterMed - bezpłatna opieka medyczna dla studentów
#1
Studiuj Spoko!

Nie martw się gdzie iść do lekarza, gdy zachorujesz. Nie musisz zastanawiać się kto wypisze Ci receptę na lekarstwa, zwolnienie z zajęć, czy zleci dodatkowe badania lub konsultacje u lekarza specjalisty.

CenterMed jest blisko Twojej uczelni! Od lat opiekujemy się zdrowiem tarnowskich studentów, pomagamy im na co dzień.

A to wszystko… za DARMO w ramach NFZ.

Nasze przychodnie zlokalizowane są w Tarnowie:
- ul. Słoneczna 32,
- ul. Szkotnik 19,
- ul. Pułaskiego 92,
- ul. Chopina 3.

Oferta dla studentów
- lekarze podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ,
- lekarze specjaliści m.in. ginekolog, alergolog, kardiolog, laryngolog, psycholog, dietetyk, okulista, ortopeda i wiele innych,
- medycyna pracy,
- medycyna sportowa,
- badania dla potrzeb Sanepidu,
- diagnostyka laboratoryjna,
- diagnostyka obrazowa: USG, 3D, 4D
- szczepienia profilaktyczne.

Blisko Ciebie na uczelni
Z myślą o studentach powstał nasz punkt informacyjny na PWSZ w Tarnowie (budynek C, III piętro, obok sali 313). Tu otrzymasz deklarację i odpowiemy na Twoje pytania.

Prezenty
Mamy coś dla Ciebie! Zapisując się do naszej przychodni otrzymasz bezpłatną kartę Programu ZdrowJa OSOZ, dzięki której:

- uzyskasz dostęp do Indywidualnego Konta Zdrowotnego,
- będziesz mógł zarejestrować się do lekarza przez Internet,
- otrzymasz rabaty na usługi medyczne CenterMed,
- otrzymasz zniżki u partnerów Programu ZdrowJa!

Zapytaj swoich starszych kolegów, którzy zaufali nam i dołączyli do naszych przychodni!

Prezenty

- uzyskasz dostęp do Indywidualnego Konta Zdrowotnego,
- będziesz mógł zarejestrować się do lekarza przez Internet,
- otrzymasz rabaty na usługi medyczne CenterMed,
- otrzymasz zniżki u partnerów Programu ZdrowJa!

Co zrobić, aby korzystać z darmowej opieki medycznej w ramach NFZ
w przychodniach CenterMed?

To proste! Aby bezpłatnie korzystać z oferty przychodni wystarczy wypełnić deklarację wyboru lekarza i dostarczyć ją do wybranej placówki CenterMed.
Wzory deklaracji otrzymasz w przychodni albo w naszym punkcie informacyjnym na PWSZ.

Więcej na centermed.pl i w punkcie informacyjnym w budynku C na PWSZ w Tarnowie
(III piętro, obok sali 313).

Pamiętaj, masz prawo do trzykrotnej, BEZPŁATNEJ zmiany lekarza pierwszego kontaktu w ciągu roku.

Studiuj Spoko!

#2
Bardzo polecam. Przychodnie są nowoczesne, jest bardzo komfortowo. Panie w recepcji bardzo miłe i chętnie służą pomocą. Ogólnie pełen profesjonalizm. Byłam mile zaskoczona a korzystałam z usług trzech tarnowskich placowek i wszędzie super.

Praca dla grafika i programisty!
Agencja Vilsone Gdzie - Tarnów Wynagrodzenie - w zależności od kwalifikacji, doświadczenia i typu projektu Kiedy - od zaraz 1. Kto - Grafik komputerowy Poszukujemy sprawnego grafika do projektowania grafik na potrzeby internetu i druku (strony internetowe, banerki internetowe, infografiki, prezentacje graficzne, logotypy, itp...). Wymagana obsługa programów Adobe (głównie Photoshop). 2. Kto - Programista webowy Praca programistyczna polegająca na tworzeniu nowych oraz rozwijaniu i konserwacji istniejących systemów webowych. Wymagana znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, PHP5, MySQL, jQuery AJAX Osoby zainteresowane podjęciem współpracy w dowolnej tematyce graficznej jak i programistów webowowych prosimy o kontakt mailowy: praca@vilsone.com
kaper 0 1,166 30-12-2015, 15:39
Ostatni post: kaper