• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Co po maturze z wosu?
#1
Hej

Zdaję w tym roku właśine maturę z wosu i nie wiem kompletnie jaki kierunek wybrać po niej Smutny

Wiem że pewnie coś z ekonomii lub administracji bo po wosie nie można na inny kierunek startować.

Co polecacie? Na jaki kierunek można składac podanie po maturze z wosu??
 
Reply
#2
Według tego zdając WOS możesz brać udział w rekrutacji tylko na Administrację.
 
Reply
#3
Na ekonomię nic nie trzeba dodatkowego zdawać.
Oferuję skuteczne, tanie, profesjonalne i dokładne zabiegi związane z renowacją antyków w Zielonej Górze i okolicach. Posiadam lata doświadczenia dlatego bez obaw możesz powierzyć mi swój skarb a ja doprowadzę go do jeszcze lepszego stanu.
 
Reply
#4
Czyli po maturze z WOS-u w głównej mierze można studiować jedynie kierunki humanistyczne i społeczne. Szału z tymi kierunkami nie ma, z pracą pewnie również nie jest rewelacyjnie.
 
Reply
#5
spokojnie bez problemu dostaniesz się na ekonomie. Jest niż, więc miejsc będzie dostateczna ilość. A praca bardziej szersza niż po administracji i studia wiele ciekawsze.
 
Reply
#6
planuje powtórzyć maturę, czy opłaca się podchodzić do wosu? planuje pójść na coś z administracją Język
 
Reply
#7
WOS, mimo wszystko, otwiera masę uczelnianych drzwi, choć większość z zakresu dziedzin humanistyki. Ale np. dyplomacja, stosunki międzynarodowe czy politologia wchodzą w to idealnie. Kierunek to kierunek, najważniejsze, żeby wiedzieć w jakim temacie dobrze się człowiek czuje i do czego dąży - co chce ze studiami zrobić. Jak poczytasz o mba w Polsce to zrozumiesz, że matura właściwie nie ma znaczenia, tylko co Ty możesz wnieść do uczelni w całości i co z otrzymaną wiedzą zrobisz. Nie ma się co zniechęcać.
 
Reply
#8
Tak. Bardzo dużo drzwi może otworzyć. Ale czy na nich zostanie i po pokazaniu matury z Wosu nie zostanie wyrzucony to inna historia.
 
Reply
  
Browsing: 1 gości