Co trzeba skończyć aby zostać strażakiem?
Hej!!
Tak jak w temacie, marzę o tym aby zostać strażakiem. W tej chwili chodzę do liceum ogólnokształcącego. Jakie studia i szkoły muszę więc skończyć aby pracować jako strażak? Pozdrawiam

Szkołę strażacką, coś jak akademia policyjna Język

Jeśli chcesz zostać zwykłym strażakiem, nie musisz kończyć specjalnie żadnej wyższej szkoły czy akademii strażackiej. Wystarczy, że skończysz liceum ogólnokształcące oraz nie będziesz miał konfliktów z prawem (nie będziesz karany).
Możesz oczywiście pójść do specjalnej szkoły pożarniczej i jej ukończenie gwarantuje Ci automatyczne przyjęcie do straży, a możesz też złożyć podanie do pracy w straży pożarnej, następnie przechodzisz badania, rozmowy i testy sprawnościowe.
Dobrze byłoby także mieć ukończone różne kursy nurkowania czy ratownika wysokościowego.

Jak zostać sekretarką?
Jak zostać sekretarką? Jakie studia bądź szkołę powinnam wybrać, aby zrealizować to marzenie?
nata 3 3,811 27-01-2016, 22:25
Ostatni post: RJKA