Xilix gel
Czas wolny na medycynie
Hej
Tak marzę i myślę o studiach medycznych ale zarazem boje się że sobie nie dam rady z nauką... ja nie lubie się godzinami uczyć bez przerwy. Czy jest czas wolny na medycynie? Może znacie kogoś kto studiował albo studiuje na medycynie bo PWSZ medycyny nie oferuje Duży uśmiech (a szkoda)

Czas wolny zawsze tam jest, faktycznie na medycynie, nie ma rozwiązywania zadań, czy też wykazania się kreatywnością. A jeśli jest to na pewno nie na początku. Musisz przyswoić masę materiału. Najcięższymi przedmiotami okazuje się biochemia i łacina. Ale to także zależy od uczelni.

Tutaj wszystko zależy od danych osób. Jeżeli są to osoby które szybko przyswajają wiedzę, to nie mają aż takich wielkich trudności z zaliczeniem i nauką, przez co mają więcej czasu wolnego. Fakt, na medycynie jest go mniej niż na innych kierunkach, ze względu głównie na ogromne ilości wiedzy, którą trzeba opanować, głównie na 1 roku. Jednak jeśli komuś zależy, zaliczy wszystko bez problemu i znajdzie czas także na rozrywkę.

Czy na medycynie jest łacina?
Hej! Chciałabym się dostać na medycynę ale bardzo obawiam się łaciny która ponoć jest bardzo trudna na medycynie i ciężko jest się z nią zmierzyć studentom którzy nie mieli jej np. w szkole średniej. Powiedzcie mi czy faktycznie jest ta łacina na medycynie? Czy zależy to od uczelni. Mam na myśli UJ jak możecie to powiedzcie czy jest tam ten przedmiot. Możecie też podać gdzie nie ma łaciny na medycynie (jaka uczelnia). Bedę bardzo wdzięczna
astimek 3 12,913 12-09-2014, 12:52
Ostatni post: spamer24