• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czego można się spodziewać na egzaminie gimnazjalnym 2013?
#1
Witam
Czego Waszym zdaniem można się spodziewać na egzaminie gimnazjalnym 2013 z biologii, chemii, fizyki, matematyki? Wiecie jakie pytania mogą być z historii? Co będzie z polskiego na egzaminie do napisania - tzn. jaka forma list, opowiadanie itd. ? Jakie są Wasze prognozy?
 
#2
Wszystko czego można się spodziewać na egzaminie gimnazjalnym zostało napisane tutaj: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-mo%C5%BCe-b...m-w-2013-t - Tam również proszę się wypowiadać, ten wątek jest zbędny.
 
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalnego?
Chciałam się Was zapytać, czy znacie może jakieś portale, gdzie byłyby materiały i testy online przygotowujące do testów gimnazjalnych? Chodzi mi o jakiś portal który jest dedykowany gimnazjalistom i który za darmo pomoże przygotować się do egzaminu gimnazjalnego. Moje dziecko będzie szlo teraz do 3 klasy gimnazjum i jak wszyscy będzie też pisało testy gimnazjalne, od których jak wiadomo zależy do jakiego LO się dostanie. Problem jednak w tym, że przez dłuższą cześć roku będzie on wyłączony z zajęć szkolnych przez co zapewne będzie miało sporo zaległości. Obawiam się, że może się to negatywnie odbić na jego wynikach z testów, dlatego szukam jakichś testów, gdzie sam będzie mógł się przygotowywać. Dodatkowo zależy mi na testach online, bo wiem, że w takiej formie szybciej będę mogła sprawdzić, czy rzeczywiście się uczy (z tego co wiem, to można sprawdzić przy takich testach przerobione zadania i z czym ma się największy problem), no i na pewno będzie mi go wtedy łatwiej zagnać do nauki.
PoisonGirl 1 2,385 27-08-2014, 13:33
Ostatni post: Furmana KapłanaBrowsing: 1 gości