string(320) "Hej Jak typujecie - co może być Waszym zdaniem na egzaminie gimnazjalnym 2014 z polskiego albo matematyki? Jakich zadań i trudności oczekiwać? Czy uważacie, że w części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego będzie list, rozprawka czy może opowiadanie? Jak czujecie się z części matematyczno-przyrodniczej?" Czego można się spodziewać na egzaminie gimnazjalnym 2013?
  • Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czego można się spodziewać na egzaminie gimnazjalnym 2013?
#1
Witam
Czego Waszym zdaniem można się spodziewać na egzaminie gimnazjalnym 2013 z biologii, chemii, fizyki, matematyki? Wiecie jakie pytania mogą być z historii? Co będzie z polskiego na egzaminie do napisania - tzn. jaka forma list, opowiadanie itd. ? Jakie są Wasze prognozy?
 
#2
Wszystko czego można się spodziewać na egzaminie gimnazjalnym zostało napisane tutaj: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-mo%C5%BCe-b...m-w-2013-t - Tam również proszę się wypowiadać, ten wątek jest zbędny.
 
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku?
Hej Jak typujecie - co może być Waszym zdaniem na egzaminie gimnazjalnym 2014 z polskiego albo matematyki? Jakich zadań i trudności oczekiwać? Czy uważacie, że w części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego będzie list, rozprawka czy może opowiadanie? Jak czujecie się z części matematyczno-przyrodniczej?
kuba55.122 16 12,825 23-04-2014, 18:06
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości