string(555) "Witam Wszystkich :heart:, jesteśmy już po maturach, wynikach i postanowiłam założyć wątek dla wszystkich, którzy wybierają się na filologię angielską. Mam nadzieję, że udało się Wam zdać wszystkie matury(z matmą włącznie!) i to jeszcze na satysfakcjonującym poziomie :zawstydzony: U mnie PWSZ (chcąc czy nie chcąc)jest uczelnią pierwszego wyboru. Ciekawa jestem jak to u Was wygląda, jak Wam poszły matury, czy zdawaliście rozszerzenie, co słyszeliście na temat tej uczelni i gdzie jeszcze składacie :). Czekam na posty :)" Czy dostanę się na filologię angielską?
  • Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy dostanę się na filologię angielską?
#1
Cześć! Uśmiech Jestem świeżo po maturze i bardzo chciałabym studiować Anglistykę, jednak nie wiem czy się dostane. Z podstawy mam 93% a z rozszerzenia 64%. Czy mam szanse, żeby się dostać? Jeśli tak to w której rekrutacji?

Z góry dzięki za odp xxx
 
Reply
#2
Dostaniesz się bez problemu w pierwszej rekrutacji Uśmiech
 
Reply
#3
dzięki, mam nadzieje Oczko
 
Reply
#4
Hej!
Ja też idę w tym roku na filologię angielską. Wydaje mi się że Ty dostaniesz się bez problemu Duży uśmiech bez obaw
 
Reply
#5
Zdawałam poprawkę z matmy i chcę wziąć udział w drugiej turze rekrutacji, z rozszerzenia mam 74 procent, a z podstawy (z tym że jej chyba teraz nie biorą pod uwagę) 92 procent. Jak myślicie dostanę się? Duży uśmiech
 
Reply
#6
Biorą prawie wszystkich tylko jest przesiew po 1 roku, więc nie patrz na punkty tylko czy faktycznie sobie radzisz z językiem. Pozdrawiam
 
Reply
#7
Matura rozszerzona z języka angielskiego nie jest wymogiem, są przypadki, gdzie na filologię angielską dostawały się osoby mające raptem 80-90 procent z matury podstawowej z angielskiego.

Biorą większość kandydatów, ale na pierwszym semestrze jest ostre ciśnienie i faktycznie, część osób odpada. Wystarczy jednak systematycznie się uczyć a na pewno poradzisz sobie na filologii angielskiej.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Duży uśmiech Kandydaci na filologię angielską 2015
Witam Wszystkich :heart:, jesteśmy już po maturach, wynikach i postanowiłam założyć wątek dla wszystkich, którzy wybierają się na filologię angielską. Mam nadzieję, że udało się Wam zdać wszystkie matury(z matmą włącznie!) i to jeszcze na satysfakcjonującym poziomie :zawstydzony: U mnie PWSZ (chcąc czy nie chcąc)jest uczelnią pierwszego wyboru. Ciekawa jestem jak to u Was wygląda, jak Wam poszły matury, czy zdawaliście rozszerzenie, co słyszeliście na temat tej uczelni i gdzie jeszcze składacie :). Czekam na posty :)
Duniaaw 22 3,519 01-09-2015, 14:11
Ostatni post: LotkaBrowsing: 1 gości