Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy dostanę się na filologię angielską?
#1
Cześć! Uśmiech Jestem świeżo po maturze i bardzo chciałabym studiować Anglistykę, jednak nie wiem czy się dostane. Z podstawy mam 93% a z rozszerzenia 64%. Czy mam szanse, żeby się dostać? Jeśli tak to w której rekrutacji?

Z góry dzięki za odp xxx
 
Reply
#2
Dostaniesz się bez problemu w pierwszej rekrutacji Uśmiech
 
Reply
#3
dzięki, mam nadzieje Oczko
 
Reply
#4
Hej!
Ja też idę w tym roku na filologię angielską. Wydaje mi się że Ty dostaniesz się bez problemu Duży uśmiech bez obaw
 
Reply
#5
Zdawałam poprawkę z matmy i chcę wziąć udział w drugiej turze rekrutacji, z rozszerzenia mam 74 procent, a z podstawy (z tym że jej chyba teraz nie biorą pod uwagę) 92 procent. Jak myślicie dostanę się? Duży uśmiech
 
Reply
#6
Biorą prawie wszystkich tylko jest przesiew po 1 roku, więc nie patrz na punkty tylko czy faktycznie sobie radzisz z językiem. Pozdrawiam
 
Reply
#7
Matura rozszerzona z języka angielskiego nie jest wymogiem, są przypadki, gdzie na filologię angielską dostawały się osoby mające raptem 80-90 procent z matury podstawowej z angielskiego.

Biorą większość kandydatów, ale na pierwszym semestrze jest ostre ciśnienie i faktycznie, część osób odpada. Wystarczy jednak systematycznie się uczyć a na pewno poradzisz sobie na filologii angielskiej.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy warto studiować filologię angielską?
Chciałabym się Was spytać, czy uważacie, że warto studiować filologię angielską w obecnych czasach? Czy znajdę łatwo wymarzoną pracę po studiach na filologii angielskiej? Bardzo proszę o odpowiedzi i Wasze zdanie na temat tego kierunku studiów.
burek 23 20,179 16-08-2017, 10:23
Ostatni post: gimberBrowsing: 1 gości