• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy kolejność rejestracji na studia ma znaczenie?
#1
Czy kolejność rejestracji na studia ma znaczenie? Czy ma to jakiś wpływ na to czy się dostaniemy? Wiadomo ze na początku idą ci co maja najwięcej punktów ale jak zdarzy się tak ze będzie kilka osób z podobna ilością punktów to czy ten kto zgłosił się pierwszy ma większe szanse?
 
Reply
#2
Nie, kolejność zapisu w systemie Elektronicznej Rekrutacji Kandydatów nie ma żadnego znaczenia przy ustalaniu list osób zakwalifikowanych do przyjęcia. Liczą się tylko wyniki z matury.
 
Reply
#3
A co w wypadku jeśli na ostatnie miejsce na danym kierunku np. 2 osoby będą mieć tyle samo punktów ? Kto się dostanie, co się wtedy liczy ?
 
Reply
#4
Wtedy zapewne przyjmowani są wszyscy z taką samą liczbą punktów, gdyż i tak nie wszyscy zakwalifikowani się zdecydują na te studia.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 28,600 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości