27-08-2014, 11:15
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
Witam Ja również od października rozpocznę studia na I roku pielęgniarstwa Czy ktoś z was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta PWSZ w Tarnowie?
27-08-2014, 11:20
Tak , ja się staram
27-08-2014, 11:40
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
A orientujesz się może kiedy będzie wiadomo coś więcej w tej sprawie?
27-08-2014, 13:26
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
Nie orientuję się Myślę, że powinno być coś już wiadomo na początku września. Słyszałam,że decyzja przychodzi listem, więc trzeba czekać
08-09-2014, 13:31
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
Ja sie starałam i niestety nie wiem co teraz zrobić... Chyba szlag trafi te studia, bo dojeżdżać codziennie pociągiem i autobusem co zajmuje ponad 2h to nie ma sensu :/
08-09-2014, 13:54
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
A wynajęcie mieszkania nie wchodzi w grę? Przynajmniej pokoju? Tak samo jak w akademiku. A czasu jest jeszcze wystarczająco żeby to ogarnąć.
08-09-2014, 14:04
Mi tez nie przyznali.
Babka z uczelni w rozmowie telefonicznej polecala szukać w karabeli.
08-09-2014, 18:43
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?

Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
08-09-2014, 18:51
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
W pierwszej kolejności przy przyznawaniu miejsc liczy się zawsze dochód netto na jednego członka rodziny a dopiero później odległość miejsca zamieszkania od uczelni.
08-09-2014, 18:55
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
No tak, ale moim zdaniem powinni to trochę inaczej przyznawać. Tzn. odległość powinna być na pierwszym miejscu a nie dochód. Ale i tak gdy ktoś ma duży dochód, ma znajomego w RUSS to miejsce i tak dostanie. Ja swoje wiem i pewnie wielu użytkowników tego forum to potwierdzi. Tak samo jak przyznawanie miejsc parkingowych na PWSZ członkom RUSS.

08-09-2014, 19:33
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
można jeszcze pytać w październiku czy są jakieś wolne miejsca bo często zostaje parę.
08-09-2014, 20:02
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
A co mi z października, przecież do tego czasu każdy będzie musiał cos znaleźć innego bo nie będzie przecież dojeżdżał. kolezanka ma 220 km i tez nie dostała.
Cos się znajdzie na mieście
10-09-2014, 9:11
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
Niby macie racje z tym miejscem zamieszkania ale też nie do końca... Ja może i dużo nie mam, bo nieco ponad 50 km, jednak droga na uczelnie to 3 przesiadki w tym jedna z 45 minutowym czekaniem Więc w sumie miazga, bo żeby dojechać potrzebuje jakichś 2-3godzin Licząc do tego wyżywienie za dnia, kase na bilety i inne pierdoły to miesięcznie wyjdzie spora suma Ale fakt faktem, stwierdziłam że się nie poddam i szukam czegoś taniego do wynajęcia
PS. W liście z decyzją o nie/przyznanie akademika powinni moim zdaniem pisać przyczynę.
10-09-2014, 9:22
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
(08-09-2014 18:43 )spamer24 napisał(a):  No to nie wiecie, że miejsca w Akademiku są przyznawane na podstawie znajomości? Gdy masz kogoś znajomego w RUSS to oczywiste jest, że miejsce dostaniesz. Już 1-2 lata temu było wiadomo, że odległość miejsca zamieszkania nie ma dla nich większego znaczenia i przyznają miejsca w Domu Studenta losowo (czyli najczęściej po znajomości). Koleżanka mieszkająca 40 km od Tarnowa jak widać dostała miejsce w akademiku.

Co/Kto to RUSS?
10-09-2014, 9:58
Rada uczelniana samorządu studenckiego
16-09-2014, 22:47
Czy ktoś z Was starał się o przyznanie miejsca w Domu Studenta?
Myślę, że można z kimś wynająć mieszkanie a koszty będą porównywalne z Domem Studenta.
To chyba dość aktualne ogłoszenie.

Poszukiwana współlokatorka
To już nieaktualne. Znalazłyśmy ideał współlokatorki..............
martunia07 2 611 08-10-2016 11:48
Ostatni post: RJKA
  Czy w akademiku jest wifi?
krecik 21 3,611 07-10-2016 7:38
Ostatni post: miniek15m
  Poszukiwania współlokatorki
Wstawcie swoje zdjęcia :) Wstawcie swoje zdjęcia :) Wstawcie swoje zdjęcia :)
RJKA 3 481 10-08-2016 18:17
Ostatni post: RJKA
  Wyprowadzka z domu studenta?
Da się wytrzymać wszystko, nic nie jest na tyle uciążliwe żeby musieć się wyprowadzać
RJKA 6 2,544 23-01-2016 22:29
Ostatni post: RJKA
  Mieszkać w akademiku czy dojeżdżać?
Często nie, ale kiedyś może się zdarzyć. A trzeba brać każdą możliwość pod uwagę ;) Zawsze można wynająć mieszkanie a nie mieszkać w akademiku.
krystian 7 2,548 23-01-2016 14:02
Ostatni post: brak_patryk