primitivo wina|https://allmeblo.pl/meble-tapicerowane/narozniki-rogowka/narozniki-rozkladane-funkcja-spania
Czy matura jest potrzebna do wojska?
Proszę o informację czy aby dostać się do wojska muszę mieć zdaną maturę? Czy matura nie ma na to wpływu (rekrutacja do wojska) a liczą się inne czynniki? Ktoś wie?

Niekoniecznie musisz mieć maturę żeby być żołnierzem Uśmiech

Jeżeli chcesz zostać zwykłym szeregowym (zawodowym) żołnierzem oraz podoficerem w wojsku nie musisz mieć matury. Jeśli chcesz zostać oficerem (zostaje nim każdy kto ukończy wyższe studia wojskowe) to musisz mieć maturę, gdyż jak wiadomo aby dostać się na studia maturę musisz zdać.

Matura międzynarodowa w Tarnowie - jaka szkoła?
Obecnie chyba tylko jedna szkoła (II LO) w Tarnowie przygotowuje do pisania matury międzynarodowej. Czy jest jeszcze jakaś inna szkoła? Jak bardzo trudno jest się dostać do tej klasy z maturą międzynarodową? Ktoś ma, miał znajomego który uczęszczał do tej szkoły? Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki i odpowiedzi na moje pytania.
koneton 2 6,194 11-12-2015, 11:23
Ostatni post: miak75