• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy na PWSZ będzie otwierany mgr z pielęgniarstwa?
#1
Chciałam zapytać czy planowane jest otwarcie mgr z pielęgniarstwa, rok temu chodziły takie słuch że coś takiego planują. Z góry dzięki za odp
 
Reply
#2
Słuchy chodziły o tym już 3 lata temu Uśmiech Teraz gdy oddano IOZ jest to coraz bardziej prawdopodobne, jednakże konkretnych terminów nie ma.
 
Reply
#3
Chciałam zaktualizować temat z ponownym zapytaniem czy jest szansa na mgr?
 
Reply
#4
Póki co nic o tym nie wiadomo... Na pewno będą studia magisterskie na pielęgniarstwie gdy PWSZ zostanie przekształcone w Akademię Tarnowską (wtedy będą także i studia III stopnia) jednakże to są odległe lata (nawet 10 lat do przodu).

Tak jak wspomniałem wcześniej, plany już na ten temat były ale póki co żadne słuchy o tym nie chodzą.
 
Reply
#5
Być może, jeżeli wszystko pójdzie po myśli władz uczelni, studia II stopnia (magisterskie) na kierunku: Pielęgniarstwo będą mogły rozpocząć się już w tym roku akademickim, od października. Jeżeli nie, to w przyszłym roku.
 
Reply
#6
A kiedy będzie można spodziewać ostatecznej decyzji odnośnie mgr w PWSZ?
 
Reply
#7
Zacytuję odpowiedź Prorektora:
RDN Małopolska napisał(a):Pozytywna ocena studiów licencjackich daje nam nadzieję, że niebawem na PWSZ w Tarnowie będziemy kształcić na tym kierunku również magistrów - mówi dr Józef Węglarz Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki.

- Mam nadzieję, że w tym roku uzyskamy pozytywną decyzję. Jeżeli miałoby to miejsce jeszcze w sierpniu, to moglibyśmy już przystąpić do rekrutacji wrześniowej i rozpocząć kształcenie na studiach magisterskich od października. Liczymy na to, że nam się uda. Tym bardziej, że akredytacja na kierunku licencjackim wypadła bardzo dobrze i nie sądzę, żeby Ministerstwo czyniło przeszkody w naszym rozwoju - dodaje dr Józef Węglarz.

Wynika z tego, że decyzja może być w ciągu najbliższych kilku-kilkunastu tygodni. Im wcześniej - tym lepiej, gdyż istnieje szansa, że studia magisterskie na pielęgniarstwie uda się uruchomić jeszcze w tym roku (rekrutacja wrześniowa).
 
Reply
#8
I co, chyba nie udało się uruchomić studiów magisterskich na pielęgniarstwie już od tego roku? Wiadomo coś więcej? Znany jest już ostateczny termin studiów magisterskich?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pomoc przy pisaniu prac licencjackich i mgr
Oferujemy kompleksową pomoc przy napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej. Przeprowadzamy badania naukowe i dokonujemy ich analizy. Płatność w ratach. Przystępne ceny.
pomocstudentom1 0 651 06-08-2016, 0:31
Ostatni post: pomocstudentom1Browsing: 1 gości