pranie ubrań roboczych
Czy na fizjoterapię potrzebne są badania lekarskie?
Witam! W tym roku planuję złożyć papiery na fizjoterapie. Czy do przyjęcia na studia są potrzebne badania lekarskie?

(26-06-2016, 11:06 )pawlo3253 napisał(a): Witam! W tym roku planuję złożyć papiery na fizjoterapie. Czy do przyjecia na studia są potrzebne badania lekarskie?

Tak trzeba Oczko cytuję ze strony szkoły:
"zaświadczenie lekarskie wydane przez lekarza medycyny pracy, stwierdzające brak przeciwskazań do podjęcia studiów na danym kierunku (specjalności), Uwaga, ponieważ kandydaci skierowania na badania lekarskie otrzymują przy zapisie, zaświadczenie należy dostarczyć najpóźniej przy odbiorze legitymacji studenckiej i indeksu."

Na fizjo oporcz tego zaswiadczenia potrzebna ci bd ksiazeczka epidemiologiczna i potwierdzenie szczepien.

Poszukuje osób które dostały się na fizjoterapię
Poszukuje ludzi którzy dostali sie na fizjoterapie :) Pasuje mieć kogoś znajomego ;) Jak coś piszcie na priv albo tutaj :) Pozdrawiam;)
chaotyczka 37 19,112 28-09-2012, 12:36
Ostatni post: czejarek93