Witaj! Logowanie Rejestracja

podsłuchy do sądu|https://www.jobspol.com/agencja-pracy-tymczasowej-katowice.html
Czy na obronie można mieć notatki?
#1
Zastanawia mnie jedna kwestia, czy na obronie pracy dyplomowej można mieć jakieś własne notatki i to z nich korzystać, wspomagać się czytaniem podczas prezentowania osiągów pracy? Byłbym Wam wdzięczny, gdybyście mogli mi udzielić odpowiedź na to pytanie.
 
Reply
#2
Nie. Nie można mieć notatek na obronie. Bez przesady. W końcu to obrona. Jeśli robiłeś pracę to notatki nie są Ci potrzebne.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najczęściej zadawane pytania na obronie pracy dyplomowej
Każdy ze studentów kiedyś będzie bronił swoją pracę dyplomową. Niezależnie od tego, czy będzie to praca licencjacka, inżynierska czy magisterska, na obronie pracy dyplomowej zazwyczaj pojawiają się schematyczne pytania, których można się spodziewać. Zachęcam zatem wszystkich do wypisywania w tym wątku pytań z Waszych obron pracy dyplomowej, tak, aby powstał zbiór najczęściej zadawanych pytań na obronie :) Zacznę zatem od siebie:[list=1] [*]Które fragmenty pracy są wykonane przez Pana a które zostały przez Pana zaczerpnięte z zewnątrz? [*]Jaka była największa trudność w realizacji pracy dyplomowej i jak ją Pan rozwiązał? [*]Dlaczego akurat ta technologia? Czy rozważał Pan użycie innego frameworku? [*]Jak pracę można wykorzystać w przyszłości? Czy można ją udostępnić szerszemu gronu odbiorców? [/list]
Dobromir 3 29,706 12-06-2021, 19:32
Ostatni post: DobromirBrowsing: 1 gości