• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy po studiach administracyjnych jest praca?
#1
Czy jest praca po studiach administracyjnych? Da się ją gdzieś znaleźć bez jakiejś większej próby w szukaniu ogłoszeń i wysiłku w staraniu się o posadę bez zbędnych trudności? Znajomości (wujek na kierowniczym stanowisku) mogą mi pomóc?
 
Reply
#2
Nie jest łatwo o pracę. Natomiast skoro masz wujka na kierowniczym stanowisku to będzie Ci łatwiej. Zresztą poczytaj forum a będziesz wiedział jak to jest z pracą po administracji.
 
Reply
#3
No póki co jest właśnie tam kierownikiem. Niby powiedział, że jak skończę studia to może coś się uda znaleźć ale to też z drugiej strony nie oznacza że chyba będę jakoś lżej traktowany? Generalnie czytałem trochę na forum i nie jest kolorowo. Ale sa może jacyś absolwenci administracji którzy by się wypowiedzieli na ten wspomniany temat?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Administracja - czy po skończeniu mogę być radcą prawnym?
Mam nurtujące mnie pytanie: czy po skończeniu administracji mogę zostać radcą prawnym? Czy trzeba będzie zrobić tylko jakieś dodatkowe kursy i można już pracować jako radca prawny czy administracja jest to jakby za "słaby" kierunek w tym kierunku? A może wymagane są bardziej studia prawnicze niż administracyjne?
remielert 5 7,828 18-12-2015, 15:53
Ostatni post: oligarhaBrowsing: 1 gości