string(277) "Możecie polecić mi kierunki wartościowe, godne polecenia po administracji? Co obowiązkowo warto studiować, jakie studia podyplomowe będą idealne dla absolwenta administracji? Które studia pomogą zwiększyć moją wartość na rynku pracy jako absolwenta administracji?" Czy na administracji jest matematyka?
  • Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy na administracji jest matematyka?
#1
Witam
Czy na kierunku: Administracja jest przedmiot Matematyka - lub podobny? Mówiąc krótko - czy jest dużo matematyki na Administracji?
Pozdrawiam!
 
Reply
#2
jest tylko statystyka, łatwizna-tak wynika z opowieściUśmiech
 
Reply
#3
gorsza jest logika podstawy statystyki i demografii to pikuś pan pikuśUśmiech matmy nie ma
 
Reply
#4
Czyli mówicie że matematyka na administracji nie jest trudna? Osoba po humanistycznej klasie poradzi sobie?
 
Reply
#5
spokojnie powinna sobie poradzić. Oczko
 
Reply
#6
(15-07-2013, 17:42 )nana napisał(a): spokojnie powinna sobie poradzić. Oczko

A dużo osób ulewa matmę?
 
Reply
#7
Ze statystyką to raczej nikt problemów nie miał, przez logikę też da się przebrnąć.
 
Reply
#8
Jestem po pierwszym roku i matmy nie ma Uśmiech Co prawda jest ta statystyka i demografia (jeden przedmiot xd), ale z tym raczej nikt problemów nie ma no i Pani, która wykłada ten przedmiot jest okej Uśmiech Logika, co prawda dość trudna jest, ale również do przebrnięcia Uśmiech No i oczywiście jakieś tam obliczenia mieliśmy również na Podstawach ekonomii menadżerskiej, ale w zasadzie to też nic zbyt trudnego Uśmiech

Ja jestem po klasie z rozszerzonym j.polskim i j.angielskim, z matmy jestem w zasadzie noga, ale przez wszystko przebrnęłam zdając w pierwszych terminach, więc nie ma się co raczej denerwować Uśmiech
 
Reply
#9
No to super że nie ma aż tak ciężko z tej matematyki. Chyba na ekonomii jest jej więcej niż na administracji? A są z tej logiki jakieś egzaminy czy tylko tak wystarczy chodzić żeby ją zaliczyć w miarę dobrze? Jak to wygląda?
 
Reply
#10
Z logiki w są zarówno ćwiczenia, jak i wykład. Z ćwiczeń pisze się test na zaliczenie, a z wykładu pisze się egzamin. Właśnie egzamin z logiki sprawia studentom najwięcej trudności w pierwszym semestrze.
 
Reply
#11
A ten test trudny jest? Czym się różni test od egzaminu?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
Możecie polecić mi kierunki wartościowe, godne polecenia po administracji? Co obowiązkowo warto studiować, jakie studia podyplomowe będą idealne dla absolwenta administracji? Które studia pomogą zwiększyć moją wartość na rynku pracy jako absolwenta administracji?
lewus 3 4,040 23-09-2014, 12:26
Ostatni post: spamer24Browsing: 1 gości