Czy studenci mogą głosować w wyborach na rektora?

Czy studenci tez mają prawo głosu, czy to tylko Elektorzy się tym zajmują?

Nie ma takiej możliwości. Studenci mogą głosować co najwyżej w wyborach do RUSS.

A powinni moim zdaniem. Powinni mieć na to wpływ kto nimi będzie zarządzał.
Oferuję solidny, rzetelny i sprawdzony, który poradzi sobie z każdym problemem. Poszukujesz elektryka do drobnych napraw? Dobrze trafiłeś.

(26-04-2012, 12:41 )okazik napisał(a): To trochę tak jakby uczniowie liceum mieli decydować kto będzie dyrektorem.. wiem, że porównanie nie jest do końca adekwatne ale efekt byłby podobny.
Ale to jest bardzo dobre porównanie. Dokładnie taka sama sytuacja...

Studenci zaoczni - czy mogą jechać na ERASMUS?
Czy studenci studiów zaocznych, niestacjonarnych mogą jechać na Erasmusa? Czy jest on skierowany jedynie dla studentów studiów dziennych? Czy w ich przypadku (studenci zaoczni) program albo zasady Erasmusa są jakoś inaczej dostosowane, dograne do ich codziennych obowiązków?
szymonix 1 4,503 25-01-2015, 19:59
Ostatni post: admin