Czytaj nasze artykuły http://publikujemy.pl/maty-kompensacyjne-i-uszczelniajaco-kompensacyjne-pod-plytki-kiedy-i-jak-je-stosowac/%
Czy warto roznosić CV po firmach?
Zastanawiam się, czy warto jeszcze roznosić CV osobiście po firmach czy może teraz wszystkie CV powinno się rozsyłać elektronicznie? Jak uważacie, czy jeśli firma umożliwia wysyłanie CV mailowo, to czy dobrym krokiem byłoby, aby do takiej firmy zanieść CV osobiście?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. W obecnych czasach wszystkie nowoczesne firmy umożliwiają i zazwyczaj preferują wysyłanie CV mailowo. Oczywiście są firmy (np. sklepy, hipermarkety) gdzie CV zazwyczaj zostawia się osobiście. Dużo zależy od tego, gdzie było wywieszone ogłoszenie o pracę i jaka była tam informacja. W sklepach, gdzie wiszą informacje np. "Przyjmę studentkę do pracy. Informacja w sklepie" wtedy zazwyczaj CV składa się w danym sklepie i nie wysyła mailowo. Zasadnicze pytanie i problem pojawia się wtedy, gdy takiego ogłoszenia o pracę nie ma.

Jeżeli poszukujemy pracy w restauracjach, sklepach, barach i innych tego typu punktach obsługi klienta, wtedy warto roznosić CV osobiście. Jeżeli aplikujemy do firmy która zajmuje się sprawami związanymi z nowoczesnymi technologiami - przyniesienie CV osobiście może być uznane za dziwną rzecz - ale zazwyczaj w takich przypadkach w ogłoszeniu o pracę jest podany kontaktowy adres mailowy pod który wysyła się dokumenty aplikacyjne.

Czy warto jest kończyć studia MBA
Chciałbym w przyszłym roku uderzyć na studia MBA - ale pojęcia nie wiem gdzie je robić najlepiej. Dużo słyszałEm o różnych uczelniach no i ... mhm ... polecicie coś ? Czy w ogóle warto robić studia MBA ? czy wpływają na jakoś czy też mogą wpłynąć na naszą karierę ? Jakie macie zdanie ? Może znacie kogoś kto zrobił studia typu mba i rzeczywiście mu się to opłacało - bo studia nie są tanie niestety i decyzja jest poważna.
gimber 1 1,950 01-10-2018, 11:15
Ostatni post: janko22