Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy warto studiować kierunki techniczne?
#1
Witam
Powiedzcie tak szczerze, czy warto studiować kierunki techniczne? Tyle się o nich trąbi na około, że potrzeba inżynierów, tymczasem mam kilku znajomych którzy kończąc Automatykę i Robotykę na AGH, Mechanikę i Budowę Maszyn na PK, Budownictwo na AGH nie mają pracy i nie mogą tejże pracy znaleźć... Jak to jest? Teraz naprawdę miałem zamiar iść na kierunki techniczne wspomniane wyżej (AiR) ale jeśli mam nie mieć pracy? To co będzie...
 
Reply
#2
Jest po nich praca, a jeśli Twoi znajomi nie potrafią znaleźć to widocznie źle szukają, co chwila świat dąży do coraz większej automatyzacji i będzie tak nadal, praca jest i będzie.
 
Reply
#3
To zależy, w mojej ocenie również warto studiować kierunki techniczne. Jednak są kierunki techniczne, których w ogóle nie warto studiować. Do takich kierunków należą na pewno inżynieria środowiska, technologia żywienia, biotechnologia, a także mechanika i budowa maszyn, a dlaczego? Dlatego, gdyż dzisiejsza technologia oparta jest na elektronice, a nie na mechanice.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na jakie studia techniczne warto iść?
Na jakie studia techniczne warto iść? Który kierunek techniczny zapewni nam dzisiaj największe możliwości wyboru i elastyczności na rynku pracy? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym związane, napiszcie.
grojec 3 3,940 02-01-2014, 14:17
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości