• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy warto studiować kierunki techniczne?
#1
Witam
Powiedzcie tak szczerze, czy warto studiować kierunki techniczne? Tyle się o nich trąbi na około, że potrzeba inżynierów, tymczasem mam kilku znajomych którzy kończąc Automatykę i Robotykę na AGH, Mechanikę i Budowę Maszyn na PK, Budownictwo na AGH nie mają pracy i nie mogą tejże pracy znaleźć... Jak to jest? Teraz naprawdę miałem zamiar iść na kierunki techniczne wspomniane wyżej (AiR) ale jeśli mam nie mieć pracy? To co będzie...
 
Reply
#2
Jest po nich praca, a jeśli Twoi znajomi nie potrafią znaleźć to widocznie źle szukają, co chwila świat dąży do coraz większej automatyzacji i będzie tak nadal, praca jest i będzie.
 
Reply
#3
To zależy, w mojej ocenie również warto studiować kierunki techniczne. Jednak są kierunki techniczne, których w ogóle nie warto studiować. Do takich kierunków należą na pewno inżynieria środowiska, technologia żywienia, biotechnologia, a także mechanika i budowa maszyn, a dlaczego? Dlatego, gdyż dzisiejsza technologia oparta jest na elektronice, a nie na mechanice.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w pracy inżynierskiej można cytować?
Zastanawiam się, czy pisząc pracę inżynierską można w niej wprost cytować, czyli wklejać gotowe, skopiowane cytaty z kogoś książki? Oczywiście mam tutaj na myśli legalne cytowanie, czyli gdy podamy źródło skąd taki cytat zapożyczyliśmy. Czy ktoś ma jakieś inne informacje w tym temacie? Znacie szczegóły odnośnie cytowania w pracy inżynierskiej na PWSZ w Tarnowie? Temat nie dotyczy mnie, ale muszę pomóc znajomemu, który pisze pracę inżynierską i nie jest pewien, czy dany cytat może wprost skopiować, czy musi go "przerobić", ale myśl cytatu pozostawić. Chodzi o to, aby [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-PWSZ-w-Tarnowie-korzysta-z-systemu-antyplagiatowego-t]system antyplagiatowy na PWSZ w Tarnowie[/url] nie uznał jego pracy za plagiat. Pomóżcie!
palaus2 2 2,451 04-12-2015, 19:11
Ostatni post: palaus2Browsing: 1 gości