13-08-2013, 16:20
Czy wyniki egzaminu zawodowego będzie można sprawdzić w internecie?
Czy wyniki egzaminu zawodowego będą umieszczone gdzieś w internecie? Chodzi mi o to, czy będzie można je sprawdzić przez internet tak samo jak to było (jest) z maturami. Jeśli tak, to gdzie mam się zalogować i jakimi danymi? Jak można będzie sprawdzić je poprzez internet? Chodzi o to, że nie będzie mnie w tych dniach w miejscu zamieszkania więc jeżeli byłaby taka opcja to chciałbym wyniki egzaminu zawodowego sprawdzić przez internet bądź w inny możliwy dla mnie sposób.
15-08-2013, 9:32
Czy wyniki egzaminu zawodowego będzie można sprawdzić w internecie?
Zgodnie z tym co zostało tutaj napisane, wyniki egzaminu zawodowego będziesz mógł sobie sprawdzić przez internet na stronie swojej okręgowej komisji egzaminacyjnej. Dla nas jest to OKE Kraków.
07-03-2014, 19:34
06-06-2014, 20:56
Czy wyniki egzaminu zawodowego będzie można sprawdzić w internecie?
(07-03-2014 19:34 )windows97 napisał(a):  O to ciekawe, a na jakiej stronie będzie można dokładniej sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego? Czy będzie podobnie jak w ubiegłym roku, że wyniki w internecie będą udostępnione wcześniej niż to było wiadomo w technikach i szkołach zawodowych?

Jak to na jakiej? Tak jak wyżej zostało już przytoczone, wyniki egzaminu zawodowego będziesz mógł sobie sprawdzić przez internet na stronie OKE (Okręgowej Komisji Edukacyjnej), jeśli chodzi o nas to będzie to Kraków (dla Małopolski). Generalnie będziesz miał je na tych samych danych co sprawdzałeś wyniki matur. Mam na myśli te same dane do logowania, będzie po prostu inna zakładka i formularz typu: "Egzamin zawodowy - sesja letnia" bądź coś takiego. Po wejściu w nią będą wyszczególnione punkty oraz ich odpowiednik procentowy dla każdej części egzaminu.

Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Liceum czy technikum - co lepsze i co wybrać?
Skoro myślisz nad elektroniką (czy nawet jakimkolwiek kierunkiem technicznym), zdecydowanie radzę Ci: idź do technikum. Będąc na studiach technicznych, po technikum będziesz o wiele lepiej przygotowany do przedmiotów technicznych. Cubaza pisał swego czasu, że obecnie jest bardzo mało chętnych na kierunki techniczne, więc przyjmują praktycznie wszystkich, więc nie musisz się o to martwić ;) Dodatkowo większa liczba godzin nauczania w technikum w mojej ocenie znacznie lepiej przygotuje Cię do matury z fizyki lub matematyki.
hidek0 20 3,720 05-12-2015 13:50
Ostatni post: Cubaza
  Czym różni się liceum profilowane od ogólnokształcącego?
Zawsze zastanawiało mnie, czym jaka jest różnica pomiędzy liceum profilowanym a liceum ogólnokształcącym? Śmiem się domyślać, że liceum profilowane jest ukierunkowane na określoną tematykę, ale przecież w liceum ogólnokształcącym też mamy: klasy o profilu X. Zatem jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma typami liceów? Byłbym wdzięczny, gdyby mi to ktoś dogłębnie i dosadnie wyjaśnił.
miak75 0 601 05-12-2015 13:29
Ostatni post: miak75
  Jaki jest realny próg punktowy w pierwszym technikum?
Wiem, że min. liczba brana pod uwagę wynosi 80 pkt. Chodzi mi o kierunki chemiczne (technik technologi chemicznej i technik analityk), to jedyne takie kierunki w Tarnowie i w dodatku najlepsze technikum, wiec próg punktowy na pewno jest wysoki. Jaki jest przybliżony próg punktowy?
paatryczeg 0 1,360 29-11-2014 21:45
Ostatni post: paatryczeg
  Kierunki studiów po profilu matematyczno - geograficznym (mat-geo)?
Mówiąc ogólnie, po liceum matematyczno-geograficznym możesz iść na każde kierunki studiów na których wymagana jest matura z matematyki oraz geografii, pod warunkiem, że zdajesz geografię jako dodatkowy przedmiot. Profil matematyczno geograficzny bardzo dobrze przygotowuje do studiów na kierunkach ścisłych. Wiedza zdobyta na tym profilu w szkole średniej bardzo dobrze przydaje się na kierunkach studiów takich jak: matematyka, ekonomia, rachunkowość i finanse, geografia, geologia, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, inżynieria środowiska. Mówiąc ogólnie, profil ten najlepiej przydaje się w przypadku osób, które planują studia oparte na geografii.
o1o2 2 10,877 21-11-2014 14:05
Ostatni post: trolek12
  Studia po liceum zaocznym?
Czy osoba kończąca liceum zaoczne może iść na studia? Czy w ogóle w liceum, w którym uczy się w trybie zaocznym jest w ogóle matura? Czy może ktoś wyjaśnić tą kwestię budzącą wątpliwości w ogólnej sferze uczniów i kandydatów do liceum zaocznego?
e-pytania.pl 1 1,821 21-11-2014 14:03
Ostatni post: trolek12