• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy wyniki egzaminu zawodowego będzie można sprawdzić w internecie?
#1
Czy wyniki egzaminu zawodowego będą umieszczone gdzieś w internecie? Chodzi mi o to, czy będzie można je sprawdzić przez internet tak samo jak to było (jest) z maturami. Jeśli tak, to gdzie mam się zalogować i jakimi danymi? Jak można będzie sprawdzić je poprzez internet? Chodzi o to, że nie będzie mnie w tych dniach w miejscu zamieszkania więc jeżeli byłaby taka opcja to chciałbym wyniki egzaminu zawodowego sprawdzić przez internet bądź w inny możliwy dla mnie sposób.

#2
Zgodnie z tym co zostało tutaj napisane, wyniki egzaminu zawodowego będziesz mógł sobie sprawdzić przez internet na stronie swojej okręgowej komisji egzaminacyjnej. Dla nas jest to OKE Kraków.

#3

#4
(07-03-2014, 19:34 )windows97 napisał(a): O to ciekawe, a na jakiej stronie będzie można dokładniej sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego? Czy będzie podobnie jak w ubiegłym roku, że wyniki w internecie będą udostępnione wcześniej niż to było wiadomo w technikach i szkołach zawodowych?

Jak to na jakiej? Tak jak wyżej zostało już przytoczone, wyniki egzaminu zawodowego będziesz mógł sobie sprawdzić przez internet na stronie OKE (Okręgowej Komisji Edukacyjnej), jeśli chodzi o nas to będzie to Kraków (dla Małopolski). Generalnie będziesz miał je na tych samych danych co sprawdzałeś wyniki matur. Mam na myśli te same dane do logowania, będzie po prostu inna zakładka i formularz typu: "Egzamin zawodowy - sesja letnia" bądź coś takiego. Po wejściu w nią będą wyszczególnione punkty oraz ich odpowiednik procentowy dla każdej części egzaminu.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Liceum czy technikum - co lepsze i co wybrać?
Witam Nie wiem co wybrać: liceum czy technikum? Obecnie jestem w trzeciej klasie gimnazjum i zastanawiam się nad wyborem szkoły średniej. Chciałbym, aby szkoła średnia dobrze przygotowała mnie do studiów: lepsze będzie liceum, po którym szybciej pójdę na studia (więc chyba słabiej mnie przygotują do studiów, skoro mniej czasu jest na naukę?) czy może technikum, które trwa aż 4 lata, co wydaje mi się, że po tych 4 latach będę lepiej przygotowany. Dobrze myślę? Mam zamiar później studiować elektronikę na PWSZ w Tarnowie bo mnie to kręci ;) Jednak zastanawiam się nad tym, czy lepiej wybrać liceum czy technikum? Rozumiem, że w technikum ogarnę więcej wiedzy technicznej, ale z drugiej strony te 4 lata to długo... Czy może w czasie tych 4 lat więcej się nauczę? A liceum lepiej przygotuje do matury, nie ma praktyki lecz tylko 3 lata - czy jest to jego wadą czy zaletą? Co poradzicie, studenci? Proszę o wypowiedzi z Waszego punktu widzenia i doświadczenia. Sebastian
hidek0 20 4,729 05-12-2015, 13:50
Ostatni post: Cubaza