Darmowy internet na PWSZ
Witam

Czy na PWSZ jest jakiś darmowy internet? Gdzie można z niego skorzystać o ile jest - a bibliotece czy gdzie?
Chodzi mi o to, czy można przyjść z laptopem gdy np. mam dużo czasu po zajęciach do autobusu bo będę dojeżdżał.
Gdzie taki darmowy internet jest? Czy park ten przy PWSZ obejmuje też swoim zasięgiem?

Dawniej był w bibliotece darmowy internet, potem go wyłączyli. Nie wiem jak jest teraz.
Na uczelni niestety nie istnieje z tego co mi wiadomo sieć ogólnodostępna dla studentów. Może w przeciągu dwóch lat coś się zmieniło.

Ale czy autorowi chodzi o możliwość skorzystania ze stacjonarnego komputera podłączonego do internetu czy o Wi-fi ?

Jeśli chodzi o bezpłatne wi-fi to jest ono we wszystkich budynkach. Więc śmiało można korzystać. Uśmiech Nie potrzeba żadnego hasła. Jeżeli chodzi o komputery stacjonarne to można z nich korzystać w Czytelni komputerowej i czasopism w budynku B.

jest router można drzeć za free

Naturalnie o hot spota mi chodziło - mam swojego laptopa Uśmiech skoro we wszystkich budynkach jest darmowy internet to zajebiście Uśmiech

Na salach wykładowych rozumiem też? nie trzeba żadnych certyfikatów haseł wpisywać?

(29-04-2012, 11:38 )admin napisał(a): Bodajże na placu Sienkiewicza pod III LO przy fontannie przy dobrych wiatrach złapie zasięg z uczelni Uśmiech

Ale ja nie wiem gdzie jest plac sienkiewicza !! Uśmiech ale skoro wszystko działa na terenie kampusu to jest dobrze

Plac Sienkiewicza jest na na wprost przejścia podziemnego.
Dokładnie to w tym miejscu:
Kod:
Co dziwne na tym placu nie ma już popiersia SienkiewiczaJęzyk Mają zmieniać nazwę na plac Szczeklika z tego co mi wiadomo Oczko

Bardziej by tam pasował plac Mickiewicza Uśmiech

Łapie wi-fi wszędzie. Działa również dość dobrze. W promieniu 50m. od Mickiewicza jeszcze lapie sygnał.

Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 9,943 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmoh