• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Do kiedy składa się podania na studia 2013/2014?
#1
Cześć
Czy jest już wiadomo do kiedy składa się podania na studia na rok 2013/2014? Bo podania na studia normalnie powinno składać się jakoś po maturach bo chyba potrzebne nam się wyniki. Do kiedy można je złożyć?
 
Reply
#2
Jeszcze nie można. Zresztą na forum jest to wielokrotnie omawiane. Poczytaj o Rekrutacji na studia.
 
Reply
#3
Ok znalazłem. Dziekuje za informację.
Czyli dopiero od 24 czerwca 2013 będzie można składać podania na studia?
 
Reply
#4
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji na studia 2013/14 rekrutacja zaczyna się 24 czerwca 2013 roku i tego dnia zostanie uruchomiony system elektroniczny za pomocą którego będziecie mogli się zarejestrować w systemie.
Jednakże maturzyści powinni się rejestrować na studia (składać podania) po otrzymaniu świadectw maturalnych (wyników egzaminu maturalnego) gdyż informacje o wynikach matury należy wprowadzić do systemu. Świadectwa maturalne dostaniecie około 30 czerwca 2013 roku, i już tego samego dnia możecie się zarejestrować w systemie.
 
Reply
#5
A czy generalnie nie można wcześniej się zarejestrować w systemie a wyniki matur dopisać np. w późniejszym czasie gdy otrzymamy świadectwa maturalne? Do kiedy należy i powinno się składać dokumenty na studia w rekrutacji w 2014 roku? Czy jest określony z góry jakiś maksymalny i ostateczny termin na złożenie dokumentów, którego nie można przekroczyć?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 29,146 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości