• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Do kiedy składa się podania na studia 2015?
#1
Czy wie ktoś z was, do kiedy składa się podania na studia 2015? Kiedy jest ostatni dzień w którym można złożyć podania na studia? Czy papiery na studia mogą być wysłane w ostatni dzień, czy dokumenty muszą być w określonym przedziale czasowym dostarczone, tak, aby nie wpłynęły np. 2 dni po zakończeniu terminu rekrutacji na studia?
 
Reply
#2
Od kiedy to wysyła się podanie ? Do dnia 18 lipca musisz zarejestrować się w internecie. Do tego też dnia musisz wpłacić pieniądze na potrzeby rekrutacji
 
Reply
#3
Większość uczelni najczęściej udostępnia właśnie możliwość złożenia dokumentów na studia do połowy lipca. Potem tydzień trwa sama rekrutacja a zwykle na początku sierpnia jest czas na to aby złożyć wszystkie wymagane przez uczelnię papiery i tym samym potwierdzić chęć studiowania.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 28,600 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości