Odpowiedz 

Do kiedy trzeba oddać pracę inżynierską?

02-03-2014, 20:51
Post: #1
Do kiedy trzeba oddać pracę inżynierską?
Wie ktoś dokładniej, do kiedy trzeba oddać pracę inżynierską ostatecznie? Czy jest określony jakiś termin ostateczny, co do którego należy się bronić i poza którym obrona nie jest raczej możliwa? Czy może można bronić się cały rok? Jak to jest?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2014, 10:59
Post: #2
Do kiedy trzeba oddać pracę inżynierską?
Wszystko zależy, czy chcesz kontynuować naukę od razu na studiach 2 stopnia (magisterskich). Jeśli tak, musisz się obronić wcześnie, maksymalnie gdzieś do końca stycznia, ewentualnie 1-2 tydzień lutego.

Student najpóźniej 2 tygodnie przed planowaną obroną pracy dyplomowej powinien ją oddać do swojego promotora. Nie ma wyznaczonych terminów, sekretariat je ustala podając komunikaty w stylu: "Termin obrony został wyznaczony na: x Ostateczne złożenie pracy w sekretariacie najpóźniej do x"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2014, 20:31
Post: #3
Do kiedy trzeba oddać pracę inżynierską?
A czy w takim razie można tak przedłużać termin obrony pracy dyplomowej np. aż do czerwca? Jeśli chciałbym bronić się dopiero w czerwcu, to muszę składać jakieś specjalne wnioski, podania w związku z przedłużeniem terminu obrony czy jest tak jak piszesz, i uczelnia sama będzie wyznaczała terminy obrony a ja po prostu będę sobie wybierał termin, kiedy będzie mi odpowiadało?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2015, 16:17
Post: #4
Do kiedy trzeba oddać pracę inżynierską?
(04-03-2014 20:31 )dawidekk77 napisał(a):  A czy w takim razie można tak przedłużać termin obrony pracy dyplomowej np. aż do czerwca? Jeśli chciałbym bronić się dopiero w czerwcu, to muszę składać jakieś specjalne wnioski, podania w związku z przedłużeniem terminu obrony czy jest tak jak piszesz, i uczelnia sama będzie wyznaczała terminy obrony a ja po prostu będę sobie wybierał termin, kiedy będzie mi odpowiadało?

Studentem formalnie jesteś do 31 marca. Jeżeli do tego dnia się nie obronisz, zostajesz skreślony z listy studentów. Chcąc podchodzić do obrony, musisz złożyć podanie o wznowienie studiów na 1 dzień (termin obrony) i jak najbardziej wtedy masz możliwość obrony np. w czerwcu. Tylko warto zadać sobie pytanie, czy jest sens to robić, tzn. tak odkładać termin obrony. Lepiej podejść do niego wcześniej i mieć to już z głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy promotor pracy dyplomowej coś na tym zarabia?
[quote="raffy"]Czemu tak mało jest promotorów i na jakiej zasadzie są oni wybierani?[/quote] Mowa o informatyce, więc jak wiadomo tylu jest promotorów ile, że tak powiem: gałęzi informatyki. Jeden gość, który zajmuje się programowaniem ma tematy od programowania, drugi od baz danych, trzeci od systemów i sieci, czwarty od CAD-a itd.
raffy 6 16,213 05-12-2015 12:10
Ostatni post: miak75
  Jaki prezent z okazji obrony pracy magisterskiej?
Kwiaty to podstawa moim zdaniem dla kobiety :)
mc_dziacek 11 5,064 05-12-2015 12:03
Ostatni post: miak75
  Ile stron powinna mieć praca licencjacka?
Ogólnie przyjmuje się, że praca licencjacka powinna mieć liczbę stron w przedziale od minimum 30 do maksimum 70 stron. Nie wiem jak jest to w instytucie Matematyczno-Przyrodniczym, jednak każda uczelnia/wydział/instytut ustala sobie indywidualnie ile prace dyplomowe powinny liczyć stron. Dla np. kierunku "filologia angielska" praca licencjacka powinna zawierać 35-40 stron pisanej czcionką Times New Roman o rozmiarze 12.
masa992 4 42,870 03-12-2015 13:27
Ostatni post: krsmoh
  Jak wygląda obrona pracy licencjackiej?
Możesz kupić tylko promotorowi jako zwykły podarunek i dać po obronie. Nie musisz kupować wszystkim kiedy jesteś sam. Podarunki dla komisji to jest dobry pomysł jak jest was więcej.
Szyszka 6 73,946 03-12-2015 13:17
Ostatni post: krsmoh
  Jak wygląda prezentacja swojej pracy na obronie?
Nie, podczas prezentacji pracy dyplomowej omawiasz tylko najistotniejsze jej aspekty, a dokładniej założenia (cele pracy) oraz wnioski, które nasunęły Ci się podczas jej pisania, potwierdzenie (bądź zaprzeczenie) tezy stawianej na początku podczas pisania tejże pracy. Mniej więcej coś takiego. Poza tym tego typu informacji powinien udzielić Ci promotor.
aktep130 3 1,517 25-08-2015 19:43
Ostatni post: adminUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów