29-03-2012, 21:05
Żarówka Druczki, wnioski, podania, petycje itd. specjalnie dla studentów PWSZ w Tarnowie!
Witajcie

Jak powszechnie wiadomo, chcąc coś od władz uczelni, mając jakąś prośbę, czy chcąc "coś załatwić" należy napisać wniosek, podanie czy petycję związany z daną sprawą.

Wielu studentów ma problemy z ich napisaniem. Poniżej znajdują się więc specjalne druczki dotyczące konkretnych spraw Są one sprawdzone przez uczelnianego prawnika, dzięki temu wypełniając je macie pewność, że nie zostaną odrzucone.

Druczek należy pobrać, wy-edytować w Wordzie, jeśli zajdzie taka potrzeba, wydrukować i własnoręcznie podpisać.

Kliknij na dane hiperłącze, aby pobrać dokument:
Jakby były jakieś problemy z wypełnieniem, niejasności - proszę pytać w tym wątku.
17-10-2012, 14:26
a jest jakis wzor podania o przedłużenie składania wniosków o stypendium?
18-10-2012, 14:29
jaki jest wzór podania o parking??
21-10-2012, 12:10
(18-10-2012 14:29 )natalia07 napisał(a):  jaki jest wzór podania o parking??

Kiedyś gdzieś był na stronie uczelni ale teraz nie mogę go znaleźć
24-03-2014, 23:59
Witam, proszę o odświeżenie linków do poszczególnych pism, w szczególności interesuje mnie wniosek o udzielenie urlopu dziekańskiego.
03-04-2014, 19:13
Cześć,
moglibyście odświeżyć linki? Potrzebuję bardzo wzoru wniosku o wydanie nowej legitymacji. Z góry dzięki.
03-04-2014, 20:34
03-04-2014, 20:39
(03-04-2014 20:34 )admin napisał(a):  W związku ze zmianą strony internetowej LEX-u, do której prowadziły linki (nie otrzymałem zgodny na skopiowanie plików na forumowy serwer, a szkoda) pliki wygasły. Miejmy nadzieję, że na nowej stronie szybko pojawią się wspomniane dokumenty. Gdy będę miał chwilę wolnego czasu postaram się wspomniane dokumenty samemu napisać i udostępnić.

Dzięki Muszę wymienić legitymację, bo zmieniłam adres zamieszkania. Nie mam pojęcia jak taki wniosek napisać, a mogliby takie druczki w sekretariacie dawać
03-04-2014, 21:16

Załączone pliki
.doc  podanie_o_duplikat_legitymacji_studenckiej.doc (Rozmiar: 25.5 KB / Pobrań: 3)
03-04-2014, 21:24

.pdf  podanie_o_duplikat_legitymacji_studenckiej.pdf (Rozmiar: 111.53 KB / Pobrań: 4)
(03-04-2014 21:16 )admin napisał(a):  Myślę, że taki wniosek o wydanie duplikatu legitymacji studenckiej (jaki załączam w załączniku) powinien wystarczyć Można go pobrać i edytować, dopisać ew. brakujące linijki, gdyby komuś zabrakło miejsca.

Dziękuję. Tylko Pani w sekretariacie mówiła, że zdjęcia nie muszę dawać bo mają. Jeszcze jedno pytanie: do kogo ja mam to napisać, bo zapomniałam?

EDIT: Co myślisz o taki podaniu? Myślę, że takie lepsze, do tego może komuś się przydać w przyszłości więc tu wrzucam
03-04-2014, 21:27
Hm... chyba tym zajmuje się sekretariat. Zatem ja bym napisał, że do: "Sekretariatu Instytutu.... "
03-04-2014, 21:39
No z tym, że ta Pani mówiła coś o prorektorze do spraw studenckich i kimś tam jeszcze...
03-04-2014, 21:40
Całkiem możliwe. Zatem lepiej byłoby zostawić to pole puste i spytać się do kogo skierować prośbę składając podanie i wpisać przy nich.
03-04-2014, 21:43
Ok dzięki Ci wielkie
11-09-2014, 13:04
Czy mogłabym otrzymać wzór podania o urlop dziekański?
04-11-2014, 10:25
(11-09-2014 13:04 )domii93 napisał(a):  Czy mogłabym otrzymać wzór podania o urlop dziekański?

Widziałam takie w sekretariacie do wzięcia. Swoją drogą i tak idę tam dzisiaj, to wezmę parę druczków i wrzucę tutaj na forum przepisane w formie pliku .txt

Ej a wie ktoś jak uzyskać zaświadczenie o studiowanie? Mojej mamie potrzebne do pracy, a podobno trzeba jakieś podanie trzeba napisać.

Warunek
Czy jeśli nie zostanę zakwalifikowany do egzaminu z powodu braku obecności na zajęciach. To czy nadal mogę wystepować o warunek?
pekuses 0 178 16-11-2016 12:50
Ostatni post: pekuses
  Punkty ECTS
W sylabusie/planie studiów dostępnych na stronie uczelni. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
pekuses 1 237 13-11-2016 22:05
Ostatni post: Pattttti
  Legitymacja i indeks na studiach niestacjonarnych.
I jak odebraliście już? Ja miałam problemy bo podobno do 30 października mogli wydawać i dalej nie mam
Raid 2 332 02-11-2016 21:55
Ostatni post: MoniaL
  Zajecia na basenie
Stresują mnie zajęcia wf na basenie . Chce dołączyć do grupy dla poczatkujacych . Będzie taka możliwość ? Wogole czy ktoś mógłby mi opisać jak wyglądają te zajęcia bo jestem zestresowana strasznie przez to . Jak wyglądają te pierwsze zajęcia ?
newbies 0 417 01-10-2016 20:55
Ostatni post: newbies
  Badania lekarskie
Do kiedy można składać na uczelni badania lekarskie ? I gdzie je trzeba złożyć ?
roots 1 544 30-09-2016 10:41
Ostatni post: emilia