• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Druczki, wnioski, podania, petycje itd. specjalnie dla studentów PWSZ w Tarnowie!
#1
Żarówka 
Witajcie

Jak powszechnie wiadomo, chcąc coś od władz uczelni, mając jakąś prośbę, czy chcąc "coś załatwić" należy napisać wniosek, podanie czy petycję związany z daną sprawą.

Wielu studentów ma problemy z ich napisaniem. Poniżej znajdują się więc specjalne druczki dotyczące konkretnych spraw Uśmiech Są one sprawdzone przez uczelnianego prawnika, dzięki temu wypełniając je macie pewność, że nie zostaną odrzucone.

Druczek należy pobrać, wy-edytować w Wordzie, jeśli zajdzie taka potrzeba, wydrukować i własnoręcznie podpisać.

Kliknij na dane hiperłącze, aby pobrać dokument:
Jakby były jakieś problemy z wypełnieniem, niejasności - proszę pytać w tym wątku.
 
Reply
#2
a jest jakis wzor podania o przedłużenie składania wniosków o stypendium?
 
Reply
#3
jaki jest wzór podania o parking??
 
Reply
#4
(18-10-2012, 14:29 )natalia07 napisał(a): jaki jest wzór podania o parking??

Kiedyś gdzieś był na stronie uczelni ale teraz nie mogę go znaleźć
 
Reply
#5
Witam, proszę o odświeżenie linków do poszczególnych pism, w szczególności interesuje mnie wniosek o udzielenie urlopu dziekańskiego.
 
Reply
#6
Cześć,
moglibyście odświeżyć linki? Potrzebuję bardzo wzoru wniosku o wydanie nowej legitymacji. Z góry dzięki.
 
Reply
#7
W związku ze zmianą strony internetowej LEX-u, do której prowadziły linki (nie otrzymałem zgodny na skopiowanie plików na forumowy serwer, a szkoda) pliki wygasły. Miejmy nadzieję, że na nowej stronie szybko pojawią się wspomniane dokumenty. Gdy będę miał chwilę wolnego czasu postaram się wspomniane dokumenty samemu napisać i udostępnić.
 
Reply
#8
(03-04-2014, 20:34 )admin napisał(a): W związku ze zmianą strony internetowej LEX-u, do której prowadziły linki (nie otrzymałem zgodny na skopiowanie plików na forumowy serwer, a szkoda) pliki wygasły. Miejmy nadzieję, że na nowej stronie szybko pojawią się wspomniane dokumenty. Gdy będę miał chwilę wolnego czasu postaram się wspomniane dokumenty samemu napisać i udostępnić.

Dzięki Uśmiech Muszę wymienić legitymację, bo zmieniłam adres zamieszkania. Nie mam pojęcia jak taki wniosek napisać, a mogliby takie druczki w sekretariacie dawać Język
 
Reply
#9
Myślę, że taki wniosek o wydanie duplikatu legitymacji studenckiej (jaki załączam w załączniku) powinien wystarczyć Uśmiech Można go pobrać i edytować, dopisać ew. brakujące linijki, gdyby komuś zabrakło miejsca.


Załączone pliki
.doc   podanie_o_duplikat_legitymacji_studenckiej.doc (Rozmiar: 25.5 KB / Pobrań: 3)
 
Reply
#10

.pdf   podanie_o_duplikat_legitymacji_studenckiej.pdf (Rozmiar: 111.53 KB / Pobrań: 4)
(03-04-2014, 21:16 )admin napisał(a): Myślę, że taki wniosek o wydanie duplikatu legitymacji studenckiej (jaki załączam w załączniku) powinien wystarczyć Uśmiech Można go pobrać i edytować, dopisać ew. brakujące linijki, gdyby komuś zabrakło miejsca.

Dziękuję. Tylko Pani w sekretariacie mówiła, że zdjęcia nie muszę dawać bo mają. Jeszcze jedno pytanie: do kogo ja mam to napisać, bo zapomniałam? Duży uśmiech


EDIT: Co myślisz o taki podaniu? Myślę, że takie lepsze, do tego może komuś się przydać w przyszłości więc tu wrzucam Duży uśmiech
 
Reply
#11
Hm... chyba tym zajmuje się sekretariat. Zatem ja bym napisał, że do: "Sekretariatu Instytutu.... " Uśmiech
 
Reply
#12
No z tym, że ta Pani mówiła coś o prorektorze do spraw studenckich i kimś tam jeszcze...
 
Reply
#13
Całkiem możliwe. Zatem lepiej byłoby zostawić to pole puste i spytać się do kogo skierować prośbę składając podanie i wpisać przy nich.
 
Reply
#14
Ok dzięki Ci wielkie Uśmiech
 
Reply
#15
Czy mogłabym otrzymać wzór podania o urlop dziekański?
 
Reply
#16
(11-09-2014, 13:04 )domii93 napisał(a): Czy mogłabym otrzymać wzór podania o urlop dziekański?

Widziałam takie w sekretariacie do wzięcia. Swoją drogą i tak idę tam dzisiaj, to wezmę parę druczków i wrzucę tutaj na forum przepisane w formie pliku .txt Uśmiech


Ej a wie ktoś jak uzyskać zaświadczenie o studiowanie? Mojej mamie potrzebne do pracy, a podobno trzeba jakieś podanie trzeba napisać.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 6,134 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmohBrowsing: 1 gości