Drugi kierunek - czy się opłaca?
Kończę teraz Inżynierię Materiałową i się zastanawiam nad drugim kierunkiem.

Czy bez problemu po skończeniu jednego można kontynuować na drugim?

A dlaczego nie ? Przechodzisz normalną rekrutację od początku do końca z wszystkimi etapami i albo się dostajesz albo nie i jesteś prawowitym studentem.

I znów wracamy do punktu wyjścia. Przechodzisz normalną rekrutację. Stajesz się studentem takim jakbyś co dopiero maturę zdawał... Więc dlaczego miałbyś nie pisać drugiej pracy inżynierskiej/licencjackiej?
Jednak mój znajomy, który poszedł po Elektrotechnice na Elektronikę i Telekomunikację zrobił dwa lata studiów 1 jeden Język I w ciągu roku zdobył kolejny tytuł inżyniera Oczko I ma inżyniera i z EiT i z EN.

(11-05-2012, 8:05 )czecho100 napisał(a): Rozumiem... a jeśli teraz mam tytuł inzyniera to na drugim kierunku też będę musiał pisac pracę raz jeszcze?

Będziesz Inżynierem Materiałowcem (czy jak się to inaczej nazywa) a chcesz być np. Inzynierem Informatykiem na podstawie tej samej pracy inżynierskiej? Trochę to nie pasuje do siebie Uśmiech

Jak zmienić kierunek studiów?
Mam pytanie, czy jest możliwość zmiany kierunku na 1 roku studiów ? Dostałam się na wychowanie fizyczne jednak z powodów zdrowotnych chcę zmienić kierunek. Jak to zrobić i na jakich zasadach się to odbywa na PWSZ w Tarnowie?
tyśka 2 3,741 03-09-2015, 15:04
Ostatni post: adria