• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jak zmienić kierunek studiów?
#1
Mam pytanie, czy jest możliwość zmiany kierunku na 1 roku studiów ? Dostałam się na wychowanie fizyczne jednak z powodów zdrowotnych chcę zmienić kierunek. Jak to zrobić i na jakich zasadach się to odbywa na PWSZ w Tarnowie?
 
Reply
#2
Jest możliwość zmiany kierunku studiów na pierwszym roku, jednak zazwyczaj odbywa się to na zasadzie wymiany - wtedy nie ma z tym większych problemów, w szczególności, jeśli miejsca na tychże kierunkach są już jakby pozajmowane.

W celu zmiany kierunku studiów jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego należy złożyć odpowiednie podanie w dziekanacie (czy tam sekretariacie instytutu) do którego "należy" kierunek na który chcesz się przenieść a później oczekiwać na decyzję dziekana w tej sprawie. Jeśli dodatkowo masz kogoś na wymianę za Ciebie to decyzja nie jest żadnym problemem i na pewno uda Ci się przenieść na docelowy kierunek studiów.
 
Reply
#3
A czy orientujecie się moze jak to jest w identycznej sytuacji tylko że zmiana dotyczy trybu studiów ??
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak i gdzie przepisać się z pływania na ogólny WF?
Byłem w budynku C, posłali mnie do G i tam w recepcji nie wiedzieli gdzie coś takiego może być ale możliwe, że w A ale nie wie gdzie dokładnie więc pytam was. Gdzie mam iść jeśli chcę z pływania przepisać (o ile będą miejsca_) się na zwykły wf. Jestem z informatyki (dlatego pomyślałem, że do naszego sekretariatu).
Damian123 3 2,236 30-09-2015, 14:44
Ostatni post: aktep130Browsing: 1 gości