Witaj! Logowanie Rejestracja

Drugi kierunek studiów - drugi raz od początku?
#1
Czy bezpłatny, drugi kierunek studiów oznacza też, że student może studiować drugi raz licencjata? Na innym kierunku po skończeniu pierwszego kierunku?
 
Reply
#2
Może a nawet musi rozpocząć drugi kierunek studiów od początku. Tak samo jak można studiować drugi kierunek nie kończąc pierwszego.
 
Reply
#3
(07-10-2014, 8:29 )admin napisał(a): Może a nawet musi rozpocząć drugi kierunek studiów od początku. Tak samo jak można studiować drugi kierunek nie kończąc pierwszego.

Chodzi mi o coś innego. Czy kończąc np. informatykę będę mógł pójść na studia na inny kierunek np. administracje i nie będę musiał płacić za te punkty ECTS.
 
Reply
#4
Nie będziesz musiał płacić. Poza tym, nie rozumiem co mają do tego punkty ECTS.
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.
 
Reply
#5
Chodzi o to, że każdy student otrzymuje do dyspozycji 210 darmowych punktów ECTS (30 punktów ECTS na każdy semestr) - w przypadku studiów inżynierskich. Za każde dodatkowe punkty ECTS trzeba płacić (czyli drugi kierunek). Ale to zostało zniesione w tym roku, w tamtym roku były takie przepisy z tego co mi wiadomo.
 
Reply
#6
(07-10-2014, 18:04 )krecik napisał(a): Chodzi o to, że każdy student otrzymuje do dyspozycji 210 darmowych punktów ECTS (30 punktów ECTS na każdy semestr) - w przypadku studiów inżynierskich. Za każde dodatkowe punkty ECTS trzeba płacić (czyli drugi kierunek). Ale to zostało zniesione w tym roku, w tamtym roku były takie przepisy z tego co mi wiadomo.

Ale jak to ma się do np. rezygnacji ze studiów po pierwszym roku. Dajmy zdam cały pierwszy rok i wykorzystam 60 punktów, więc przy zmianie kierunku będę musiał zapłacić za 30 punktów?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Legitymacja studencka w przypadku skreślenia lub rezygnacji ze studiów
Czy wie ktoś, co się dzieje z legitymacją studencką w przypadku, jeśli student zostanie np. skreślony z listy studentów lub sam zrezygnuje ze studiów? Musi oddać tą legitymację, nawet jeśli jest ona np. ważna jeszcze 4 miesiące? Kiedy jest zmuszony ją oddawać, czy gdy będzie wybierał wszystkie dokumenty czy może nie musi jej w ogóle oddawać i po prostu zostawia ją sobie na pamiątkę? Wiadomo, że potem - legitymacja traci ważność, jednakże co w sytuacji opisanej powyżej?
bóbr 10 63,261 14-09-2015, 13:39
Ostatni post: czesiek



Browsing: 1 gości