Dwa nowe kierunki w ofercie studiów podyplomowych PWSZ
Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie wyraził zgodę na utworzenie w roku akademickim 2011/2012 studiów podyplomowych na kierunkach „Audytor efektywności energetycznej” oraz „Efektywne użytkowanie energii – audyt energetyczny na potrzeby termomodernizacji oraz oceny energetycznej budynków”. Studia te będą trwały dwa semestry.

Decyzja ta skierowana jest dla absolwentów uczelni technicznych, które chcą podnieść swoje kwalifikacje. Studia będą prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników zatrudnionych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie oraz we współpracujących jednostkach, tj. w Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie i Małopolsko-Podkarpackim Klastrze Czystej Energii.

Rekrutacja na studia trwać będzie do 18 lutego 2012 r., liczba miejsc jest ograniczona do 60, decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt studiów wynosi 5000 zł.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie uczelni.

Czy po 1 roku studiów magisterskich można się przenieść na zaoczne?
Mam pytanie, po 1 roku magisterki dziennie chciałabym sie przenieść na 2 (ostatni) rok zaocznie. Po 1 roku dziennych studiow są 3 miesiące praktyk, które obowiązują jedynie na dziennych, na zaocznych nie mają w ogóle praktykcz. Stąd pytanie czy musze je robić? czy skoro od 2 roku będę na zaocznych mnie nie będą obowiązywać już jak zaocznych?
aktep130 4 12,590 12-02-2017, 19:09
Ostatni post: poziomka