• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Dzień Otwarty 2014 na PWSZ w Tarnowie! Zobacz swoją przyszłą uczelnię!
#1
W najbliższy piątek - 14 marca 2014 roku organizowany jest Dzień Otwarty w tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

W godzinach od 9.00 do 14.00 przyszli studenci oraz inni zainteresowani będą mogli nie tylko zdobyć cenne informacje na temat oferty edukacyjnej uczelni, zobaczyć bazę dydaktyczną uczelni lecz w ten dzień będzie możliwość poczucia się jak prawdziwy student.

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli przekonać się na czym polega studiowanie oraz jak wygląda dzień z życia studenta.

Na terenie naszej uczelni przez cały czas trwania dni otwartych czynne będą specjalne punkty informacyjne, w których tegoroczni maturzyści a także wszystkie osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje na temat kierunków i specjalności kształcenia, trybu i warunków rekrutacji, pomocy materialnej i warunków zakwaterowania w Domu Studenta.

Pełen program Dni Otwartych 2014 dostępny jest pod tym linkiem: http://pwsz-tarnow.edu.pl/files/dokument...y_2014.pdf

W trakcie Dnia Otwartego odbędą się także liczne wykłady i warsztaty popularnonaukowe, będzie można również skorzystać z porad doradców zawodowych.

Gorąco wszystkich zapraszamy!

informacja: Uczelnia
 
Reply
#2
Wybieram się z Krakowa Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy kierunek studiów na PWSZ w Tarnowie!
Nasza uczelnia poszerzyła kolejny raz swoją ofertę studiów. Tegoroczni maturzyści będą mogli wybrać nowy kierunek studiów, zaproponowany przez Instytut Humanistyczny a mianowicie: [b]pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z j. obcym[/b]. Propozycja ta jest odpowiedzią na zmiany w systemie edukacyjnym, które wprowadzą dla dzieci 5-letnich obowiązek nauki języków obcych od 1 września 2015 r., a dla pozostałych dzieci od 1 września 2017 r. Przyszli studenci tego kierunku otrzymają profesjonalne kształcenie w obszarach teorii i praktyki pedagogicznej, a także w obszarze kształcenia językowego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może zapewnić dobre przygotowanie praktyczne dzięki współpracy z przedszkolami i szkołami podstawowymi z regionu tarnowskiego, a także z innymi instytucjami oświatowymi, m.in.: Delegaturą Kuratorium Oświaty a także Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Tarnowie. Absolwenci tego kierunku będą bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy jako nauczyciele w przedszkolach (Zobacz: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-trzeba-zrobi%C4%87-i-jakie-studia-sko%C5%84czy%C4%87-aby-zosta%C4%87-przedszkolank%C4%85-t]Jakie studia na przedszkolankę[/url]) a także nauczać w klasach I-III Szkoły Podstawowej. Możliwe jest również zatrudnienie jako nauczyciel języka obcego w przedszkolach oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów pierwszego stopnia na nowy kierunek studiów będzie się odbywało na podstawie wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów objętych kwalifikacją na ten kierunek, czyli pod uwagę będzie brana matura z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego.
admin 9 6,684 07-03-2015, 8:54
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości