• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

xtrasize it.e-originalshop.com|ginekolog online
Fizjoterapia - zarobki
#1
Witam
Jakie są zarobki w fizjoterapii? Ile zarabia się w fizjoterapii? Ile mogą zarobić fizjoterapeuci?
Czy to jest opłacalny zawód?
 
Reply
#2
Moim skromnym zdaniem nie jest to opłacalny zawód na teraźniejszą chwilę. Co roku kończy go kilkaset osób z tytułem magistra. Nie wierzę, że w kraju jest potrzebnych aż tylu fizjoterapeutów Oczko Co do zarobków to się nie wypowiem bo to jest zależne od wielu czynników. W szpitalu fizjoterapeuta zarobi może z 2k brutto. Otworzy swój własny gabinet to może zarobić więcej. Zatrudni się w klubie sportowym i jest dobry to jeszcze więcej zarobi. Tak, że to zależy od wielu czynników.
 
Reply
#3
Tylko do otworzenia wlasnego gabientu i zaczęcia na nim zarabiać musi trochę minąć... poza tym to są koszty...

a jak wyglądają zarobki za granicą?
 
Reply
#4
Skoro padło pytanie o zarobki to mnie by interesowało ile jak wyglądają zarobki po kierunku ratownictwo medyczne. Chodzi mi też o to czy ktoś wie czy są jakieś przyjęcia.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarobki fizjoterapeuty
Zastanawia mnie, ile wynoszą zarobki fizjoterapeuty? Ile średnio zarabiał fizjoterapeuta w poprzednich latach a ile średnio będzie zarabiał w obecnym roku? Nie interesują mnie dane statystyczne tylko prawdziwe, realne zarobki fizjoterapeuty, które może osiągnąć np. [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Ile-kosztuje-otwarcie-gabinetu-rehabilitacyjnego-t]otwierając własny gabinet rehabilitacyjny[/url]? Macie realne dane?
i666 9 10,861 19-04-2016, 9:08
Ostatni post: radkowskiBrowsing: 1 gości