• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

http://www.miastomojeawnim.pl/olimpiady-i-konkursy-przedmiotowe/|doskonalenie techniki jazdy|chirurgia plastyczna|auto gaz katowice
Zarobki fizjoterapeuty
#1
Zastanawia mnie, ile wynoszą zarobki fizjoterapeuty? Ile średnio zarabiał fizjoterapeuta w poprzednich latach a ile średnio będzie zarabiał w obecnym roku?
Nie interesują mnie dane statystyczne tylko prawdziwe, realne zarobki fizjoterapeuty, które może osiągnąć np. otwierając własny gabinet rehabilitacyjny? Macie realne dane?
 
Reply
#2
To zależy od tego gdzie pracujesz i jak pracujesz. Pracując w szpitalu za wiele nie zarobisz.
Koleżanka w hotelu, w którym pracowałam pracuje w spa hotelowym. Ma 2,5 tys, ale za to darmowe kursy np aquarobicu, nordic walking. Prowadzi te zajęcia i czasem jakieś masaże.
A znam takich co prowadzą prywatne gabinety i zarabiają 4,5 tys. miesięcznie.
 
Reply
#3
Dokładnie. Zgadzam się z moimi przedmówcami. Wiadomo, że i w Polsce już można zarobić jako fizjoterapeuta. Tylko, że nieporównanie więcej trzeba się więcej narobić niż np pracując w salonie we Francji.
 
Reply
#4
Wszystko jest fajnie, wszystko super, ale dlaczego wypowiadasz się o fizjoterapeutach kiedy w podpisie masz rolety zewnętrzne Poznań i że pracujesz w dziale marketingu Oczko Jak to ma się do zarobków fizjoterapeutów Oczko
 
Reply
#5
Zarabiać kilka tysięcy złotych w tym zawodzie, po kierunku fizjoterapeutycznym bądź pokrewnym to naprawdę ogromna kasa. Jeśli się nie załapiesz do jakiegoś hotelu bądź SPA, to raczej się nie utrzymasz z tego zawodu, gdyż zarobki fizjoterapeuty bez własnego prywatnego gabinetu nie są zbyt wysokie.
 
Reply
#6
Generalnie bywa tak, że zarobki fizjoterapeuty zależą od tego, w jakim miejscu on pracuje oraz jakie posiada doświadczenie i fach w ręku.

Jeżeli fizjoterapeuta jest zatrudniony w państwowych ośrodkach zdrowia - nie zarobi on kokosów. W takich przypadkach jego zarobki mogą wynosić od 1300 - 1800 zł miesięcznie. Nie są to jak widać wysokie zarobki. Jednak jest to publiczna służba zdrowia a jak powszechnie wiadomo, w takich nie ma zbyt dużych zarobków i wynagrodzeń.

Jeżeli fizjoterapeuta pracuje prywatnie, za godzinę swojej pracy może otrzymać nawet i 150 - 250 zł za godzinę swojej pracy, jeżeli faktycznie jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Wśród wypowiedzi fachowców, aby więcej zarabiać jako fizjoterapeuta, należy skończyć dodatkowe kursy (które niestety dużo kosztują). Skończenie kilku (nastu) kursów gwarantuje już wynagrodzenie na poziomie 4-5 tysięcy złotych brutto. Jeżeli chcesz naprawdę zarabiać dobrze jako fizjoterapeuta, skończ dodatkowe kursy i otwórz własny gabinet.
 
Reply
#7
W szpitalu 1300-1500zl i to z łapówkami już. Prywatnie fizjoterapeuta zarabia na pewno lepiej.
 
Reply
#8
Z łapówkami? Na pewno chciałaś to napisać? Bo jeśli masz na to dowody to powinnaś to zgłosić...
 
Reply
#9
tak chciałam, to chyba nie jest tajemnica że fizjoterapeutom daje sie tak samo koperty jak lekarzom czy pielegniarkom bo inaczej d*** nie ruszą, zresztą co się dziwić za takie pieniądze
 
Reply
#10
Zobacz ile się zarabia na etacie, pomyśl jakie są koszta prowadzenia własnej działalności i będziesz miał orientacyjnie poziom zarobków. To ciężka praca. Fizjoterapeuta powinien zarabiać sporo.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fizjoterapia - zarobki
Witam Jakie są zarobki w fizjoterapii? Ile zarabia się w fizjoterapii? Ile mogą zarobić fizjoterapeuci? Czy to jest opłacalny zawód?
nh134 3 3,835 26-02-2014, 15:21
Ostatni post: robekarkusBrowsing: 1 gości