Gdzie w CV wpisać działalność w kole naukowym?
Działam w kole naukowym oraz samorządzie podczas okresu studiów i szkoły średniej. Gdzie w CV wpisać te informacje? Czy są one dla pracodawcy atrakcyjne? Jak prawidłowo i najkorzystniej dla siebie takie informacje wpisać i je zaznaczyć? Macie jakieś sposoby, metody na to? Podzielcie się.

Po prostu najlepiej byłoby to wpisać jako doświadczenie. To była poniekąd praca, wiadomo, że zapewne bez wynagrodzenia, jednak można to traktować jako właśnie doświadczenie. Dlatego w tej rubryce według mnie najlepiej byłoby to wpisać. Generalnie dla pracodawców taka informacja jest cenna, świadczy ona o Twojej kreatywności, o tym, że jesteś chętna do pracy oraz, że masz się czym pochwalić gdyż taka dodatkowa działalność w stowarzyszeniach na pewno świadczy tylko na Twoją korzyść.

Gdzie w CV wpisać maturę?
Czy i w jakim miejscu w CV najlepiej będzie wpisać maturę, jej wyniki a także ukończoną szkołę średnią? Czy w CV dobrze jest podawać wyniki matur, w szczególności jeżeli dobrze nam poszła? Wydaje mi się, że jeżeli ktoś dobrze napisał maturę rozszerzoną to chyba ma to istotne znaczenie dla pracodawcy? Za wszelkie uwagi i opinie z góry dziękuję.
upper 6 38,573 14-09-2016, 13:46
Ostatni post: emrien