Gdzie w CV wpisać kurs pierwszej pomocy?
Jakiś czas temu zrobiłem sobie kurs pierwszej pomocy, mam na to dyplom potwierdzający. Ktoś z Was wie, gdzie w CV powinienem ten odbyty kurs wpisać? Czy zrobić jakąś sekcję: Kursy i szkolenia i tam właśnie wpisać pierwszą pomoc? Dodam, że nie mam żadnych innych kursów skończonych, więc sam kurs pierwszej pomocy w takiej rubryce nie wyglądałby czasami zbyt "sucho"? Proszę o opinię w tym temacie.

Kurs pierwszej pomocy w CV najczęściej i najlepiej jest wpisać w rubryce i sekcji: "Dodatkowe umiejętności" bądź "Kursy i certyfikaty" (ale tylko wtedy, gdy tych kursów i certyfikatów masz kilka. Ja osobiście kurs pierwszej pomocy wpisuję w CV wtedy i tylko wtedy, gdy może mi przydać się w przyszłej pracy. Generalnie zasada jest taka, że kurs pierwszej pomocy należy wpisać tam gdzie w CV wpisuje się prawo jazdy. Czyli tworzysz sekcję "Dodatkowe/inne umiejętności" i tam to umieszczasz. Tam będzie po prostu najlepiej i najkorzystniej będzie to wyglądało.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Gdzie w CV wpisać maturę?
Czy i w jakim miejscu w CV najlepiej będzie wpisać maturę, jej wyniki a także ukończoną szkołę średnią? Czy w CV dobrze jest podawać wyniki matur, w szczególności jeżeli dobrze nam poszła? Wydaje mi się, że jeżeli ktoś dobrze napisał maturę rozszerzoną to chyba ma to istotne znaczenie dla pracodawcy? Za wszelkie uwagi i opinie z góry dziękuję.
upper 6 38,573 14-09-2016, 13:46
Ostatni post: emrien