Gdzie w CV wpisać tytuł technika?
Wiecie może, gdzie w CV wpisać tytuł technika? Chodzi o fakt ukończenia technikum i zdobycia tytułu zawodowego technika - czy wystarczy napisać, że skończyło się po prostu technikum czy można zaznaczyć inaczej w CV, że posiada się wykształcenie średnie techniczne, czyli tytuł technika? Jak Wy to wszystko widzicie?

Szkoła jak technikum i tam dopisek, że zakończono tytułem technika takim i takim.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Okej, dzięki. Czyli sama wzmianka o wykształceniu wystarczy. Dzięki.

Gdzie w CV wpisać maturę?
Czy i w jakim miejscu w CV najlepiej będzie wpisać maturę, jej wyniki a także ukończoną szkołę średnią? Czy w CV dobrze jest podawać wyniki matur, w szczególności jeżeli dobrze nam poszła? Wydaje mi się, że jeżeli ktoś dobrze napisał maturę rozszerzoną to chyba ma to istotne znaczenie dla pracodawcy? Za wszelkie uwagi i opinie z góry dziękuję.
upper 6 38,560 14-09-2016, 13:46
Ostatni post: emrien