Gwarancja studiow na AGH?!
Czy to prawda ze jak skonczymy tutaj na PWSz inzynierke to mamy juz zagwarantowane studia 2=go stopnia na AGH?

Tak ludzie gadają... czy to prawda? Ktoś z absolwentow mógłby sie wypowiedzieć na ten temat?

Taaaaa, a potem jeszcze biorą i pracę nam znajdą i dodatkowo za 10k miesięcznie, służbowe auto i do tego jeszcze komórka w abonamencie 500zł na tydzień Oczko
Nie ma tak dobrze. Są egzaminy wstępne i na tegorocznym nie wszyscy z Tarnowa się dostali. Rok temu i dwa lata temu owszem, ale to przez to, że poszli tam ludzie, którzy chcieli się dostać Oczko

Nie ma czegoś takiego Uśmiech Ktoś taki mit puścił i teraz krąży wśród studentów. Pierwszeństwo w rekrutacji na AGH na II stopniu mają najpierw studenci AGH na I-szym stopniu, a potem kolejni studenci. Piszesz zwyczajnie test wiedzy.

reckfeller, studenci AGH maja jednolite studia w 99%. Nie ma tam podziału na pierwszy i drugi stopień zazwyczaj.

Muszą mieć podział, bo kończą się tytułem inżyniera.

Na stronie AGH:

Cytat:Studia stacjonarne pierwszego stopnia (inżynierskie) trwają siedem semestrów i kończą się przygotowaniem pracy dyplomowej. Absolwent otrzymuje tytuł zawodowy inżyniera. Nie przewidziano podziału na specjalności.

Najłatwiejszy kierunek studiów na politechnice
Jaki jest [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jaki-naj%C5%82atwiejszy-kierunek-studi%C3%B3w-t]najłatwiejszy kierunek studiów[/url] na politechnice z tych dostępnych w ofercie PWSZ? Czy studiując taki kierunek (łatwy) także jesteśmy wartościowi na rynku pracy i kończąc ten kierunek łatwo możemy znaleźć pracę?
robi6 2 6,799 05-06-2013, 19:56
Ostatni post: admin