29-03-2012, 21:23
Hej
Mam ogromną prośbę do Was: czy moglibyście mi napisać jak wygląda studiowanie na III roku Ekonomii? Tzn. ile jest zajęć, jak wygląda poziom trudności sesji egzaminacyjnej i samo pisanie pracy licencjackiej? Zaczynam kolejny rok na drugim kierunku i nie wiem czy dam radę połączyć go z III rokiem czy raczej brać urlop? Pomóżcie!!!
31-03-2012, 21:49
Ile jest zajęć na III roku?
Na 3 roku bywa różnie, ekonomia to nie moja działka, więc nie chcę się wypowiadać na ten temat. Z reguły na ostatnich latach jednak studenci są oszczędzani, bo wiadomo - pisanie pracy, praktyki, staże i inne rzeczy

Co chcesz wiedzieć odnośnie pisania pracy?
01-04-2012, 0:11
Ile jest zajęć na III roku?
Na 3 roku semestr zimowy jest 9 przedmiotów, w semestrze letnim mamy tez 9. Ogólnie jest lżej niż w poprzednich semestrach, niektóre zajęcia są co dwa tygodnie, mniej kolokwiów jest. Odnośnie pisania pracy to spokojnie się ją pisze pod okiem promotora, ( no chyba że ma się promotora dosyć "szybkiego" to cała praca musi być już oddana w marcu).

Praktyki studenckie na ekonomii
Takie kwestie napewno wyjaśni Ci osoba na studiach odpowiedzialna za praktyki. Będziecie mieć specjalne spotkania. Praktyki trwają 6 tygodni, są bezpłatne (chyba że znajdziesz sobie płatne). Firmę sobie wybierasz sam, musi być odpowiednia do kierunku studiów - ekonomia daje duże możliwości wyboru firm czy instytucji samorządowych.
laser1k 2 2,712 27-02-2014 16:07
Ostatni post: laser1k
  ekonomia - tematy prac licencjackich
Powinni Wam rozdać przykładowe tematy.
barthez30 1 3,480 14-02-2013 21:02
Ostatni post: qubo
  Jakie studia magisterskie po ekonomii?
Raczej ekonomia a bankowość to trochę rozbieżne programy więc chbya się nie da. Musiałbyś uzupełnić różnice programowe czyli zaliczyć przedmioty których nie miałeś.
termalica-fan 2 4,310 01-04-2012 11:44
Ostatni post: qubo