Odpowiedz 

Ile punktów (procent) trzeba mieć żeby zdać egzamin gimnazjalny?

19-02-2014, 12:11
Post: #1
Ile punktów (procent) trzeba mieć żeby zdać egzamin gimnazjalny?
Ile procent i punktów trzeba uzyskać na egzaminie gimnazjalnym, aby ten egzamin zdać i zaliczyć? Bo ja już sam nie wiem, słyszałem tyle wersji, że trzeba mieć przynajmniej 10 punktów, żeby zdać egzamin gimnazjalny. Jedni mówią że trzeba mieć 1 punkt, inni z kolei że 10, drudzy że 25 punktów (połowa) a jeszcze inni sami nie wiedzą. Jak to jest naprawdę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2014, 13:10
Post: #2
Ile punktów (procent) trzeba mieć żeby zdać egzamin gimnazjalny?
Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedz: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-mo%C5%BCna...zjalnego-t
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 21:48
Post: #3
Ile punktów (procent) trzeba mieć żeby zdać egzamin gimnazjalny?
Egzamin gimnazjalny jest zdany jeśli przyjdziesz, siądziesz i się podpiszesz. Nie ma żadnego wymaganego progu punktowego, który trzeba osiągnąć żeby zdać egzamin gimnazjalny. Mówiąc prościej, nie da się go nie zdać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalnego?
Chciałam się Was zapytać, czy znacie może jakieś portale, gdzie byłyby materiały i testy online przygotowujące do testów gimnazjalnych? Chodzi mi o jakiś portal który jest dedykowany gimnazjalistom i który za darmo pomoże przygotować się do egzaminu gimnazjalnego. Moje dziecko będzie szlo teraz do 3 klasy gimnazjum i jak wszyscy będzie też pisało testy gimnazjalne, od których jak wiadomo zależy do jakiego LO się dostanie. Problem jednak w tym, że przez dłuższą cześć roku będzie on wyłączony z zajęć szkolnych przez co zapewne będzie miało sporo zaległości. Obawiam się, że może się to negatywnie odbić na jego wynikach z testów, dlatego szukam jakichś testów, gdzie sam będzie mógł się przygotowywać. Dodatkowo zależy mi na testach online, bo wiem, że w takiej formie szybciej będę mogła sprawdzić, czy rzeczywiście się uczy (z tego co wiem, to można sprawdzić przy takich testach przerobione zadania i z czym ma się największy problem), no i na pewno będzie mi go wtedy łatwiej zagnać do nauki.
PoisonGirl 1 1,638 27-08-2014 13:33
Ostatni post: Furmana Kapłana
  Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku?
Tak samo jak w przypadku matur - nie da się przewidzieć tego, co będzie na egzaminie gimnazjalnym, gdyż nie ma przecieków i zapewne nie będzie. Trzeba się uczyć regularnie całe gimnazjum, wtedy jest większa szansa i prawdopodobieństwo, że trafi się jakieś pytanie, na które będziesz znał odpowiedź. Przygotuj się z tego co było w zeszłych latach, rozwiąż te zadania, poćwicz na podstawie repetytoriów a będzie dobrze. Trudno nie powinno być, jednak nieraz matury są łatwiejsze niż egzamin gimnazjalny.
kuba55.122 16 12,525 23-04-2014 18:06
Ostatni post: Cubaza
  Kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014?
Czy jest już wiadomo kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014? Kiedy otrzymamy informację o tym ile kto uzyskał punktów z tego egzaminu? W jakiej formie się dowiemy? Czy dostaniemy jakieś zaświadczenie czy tylko słowną informację od wychowawcy?
kuba55.122 1 1,803 22-04-2014 20:45
Ostatni post: miniek15m
  Kalkulator na egzaminie gimnazjalnym - można mieć?
Z Regi co pamiętam to nie można mieć kalkulatora. Poza tym tam są tak proste zadania, że nie wiem po co kalkulator.
lfc_man 7 3,509 15-04-2014 13:34
Ostatni post: Cubaza
  Czy można nie zdać egzaminu gimnazjalnego?
Hehe nie. Egzamin gimnazjalny jest zdany zawsze - nawet wtedy gdy nie zdobędziesz żadnego punktu. Warunkiem zdania egzaminu jest przyjście i zakodowanie swojej pracy a to na ile punktów go napiszesz zależy tylko od Ciebie.
lfc_man 3 4,176 03-04-2014 21:05
Ostatni post: Sailor MoonUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów