Ile razy można poprawiać egzamin na studiach?
Witam serdecznie
Proszę o pomoc z kwestią, ile razy można poprawiać egzamin na studiach? Zawaliłem już 2 egzaminy i teraz wziąłem komisa. Czy po komisyjnym egzaminie ile razy można jeszcze poprawiać?
Proszę kogoś doświadczonego jak to wygląda.

Ani razu.
Potem składasz podanie o powtarzanie przedmiotu i chodzisz na niego z rokiem niżej. Potem bierzesz i zdajesz wraz z rokiem niżej ten przedmiot. Jak zdasz to idziesz dalej. Jak nie to odpadasz ze studiów.

Trzeba coś płacić za powtarzanie przedmiotu? Dlaczego jak nie zdam to odpadam? nie mozna znowu wziac wtedy komisa?

Jeżeli nie zdałeś egzaminu komisyjnego i dostałeś warunek to musisz za niego zapłacić , koszt to chyba 50 zł * ilość pkt ECTS .

Cuban napisał(a):Dlaczego jak nie zdam to odpadam? nie mozna znowu wziac wtedy komisa?
Przechodzisz taką samą ścieżkę jak rok wcześniej, czyli pierwszy termin, drugi, poprawkowy i komis. Jak nie zdasz drugi raz komisa to jesteś skreślony z listy studentów jeśli dobrze pamiętam.
P.S. Jak już dwa razy nie zdałbyś komisa to coś jest tutaj nie tak... Widocznie ten kierunek studiów nie byłby stworzony dla Ciebie.

Cubaza napisał(a):Jak już dwa razy nie zdałbyś komisa to coś jest tutaj nie tak...

reckefeller napisał(a):Zauważ Cubaza że na studiach nie zawsze masz przedmioty związane z Twoim kierunkiem studiów. U nas ile osób się męczyło z przedmiotami nieinformatycznymi to szkoda pisać Język
I rozumiem, ze dwa lata z rzedu mieli komisy? Moim zdaniem nawet najwiekszy, za przeproszeniem, debil jest w stanie nauczyc sie na tyle na drugiego komisa po pol roku zeby zdac na to 3.0. Chocby to byl nawet jezyk hebrajski z elementami plywania synchronicznego. Jestes w stanie za pol roku sie nauczyc na tyle zeby zdac. A jak juz drugiego komisa nie jestes w stanie przejsc to ja bym sie zastanowil czy jest sens studiowac. Takie jest moje zdanie.

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

No tak tu masz rację. Każdy w miarę ogarnięty powinien się nauczyć na tego drugiego komisa bo to przecież nie problem skoro wie się jak to wygląda i jakiego typu są pytania.

Nie, dwa lata z rzędu nie pamiętam aby komuś się zdarzyło mieć komisa.

Legitymacja i indeks na studiach niestacjonarnych.
Witam. Chciałbym zapytać kiedy można odebrać legitymację i indeks na studiach niestacjonarnych? Mój kierunek to administracja publiczna. Jest informacja na stronie odnośnie studiów stacjonarnych, natomiast o zaocznych nie ma nic.
Raid 2 3,581 02-11-2016, 21:55
Ostatni post: MoniaL