• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ile rozdziałów powinna mieć praca inżynierska?
#1
Cześć
Pytanie nie pytanie - ile rozdziałów powinna zawierać w sobie cała praca inżynierska? Dajmy, że mam tam te 50 stron A4 i jak to teraz podzielić na rozdziały? Czy jeśli przeznaczę przykładowo średnio 7 stron A4 na 1 rozdział to będzie OK? Są ustalone jakieś widełki w tej kwestii?
 
Reply
#2
Praca inżynierska powinna liczyć pomiędzy 6-8 rozdziałów, tak się jakoś przyjęło na różnych uczelniach, objętościowo powinna zawierać około 60 stron A4
 
Reply
#3
(24-02-2013, 12:32 )Grigorij napisał(a): Praca inżynierska powinna liczyć pomiędzy 6-8 rozdziałów, tak się jakoś przyjęło na różnych uczelniach, objętościowo powinna zawierać około 60 stron A4

Można się zgodzić, że praca inżynierska powinna zawierać 6-8 rozdziałów głównych, ale do tego dochodzą oczywiście także podrozdziały: 2.1, 2.1.4 itd.

Łączna ilość wszystkich rozdziałów i podrozdziałów zależy od danej pracy (jej tematyki) oraz jest ona tak naprawdę dowolna.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile kosztuje warunek z fizyki?
Wie ktoś, ile kosztuje wzięcie warunku z fizyki? Mam problem z zaliczeniem i napisaniem egzaminu z fizyki, przez co będę zmuszona wziąć warunek żeby zaliczyć ten przedmiot. Jaki jest koszt warunku z fizyki? Wie ktoś może kogoś znajomi brali warunek z tego przedmiotu i powie coś więcej o nim?
maja77 1 4,807 17-02-2014, 10:11
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości