Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile rozdziałów powinna mieć praca licencjacka?
#1
Wie ktoś i orientuje się na przykładzie np. z lat poprzednich (a może i na podstawie własnego doświadczeniu przy pisaniu pracy licencjackiej) ile rozdziałów powinna ona zawierać? Ma to jakieś znaczenie czy nie ma i chodzi tylko o to aby zrealizować temat?
 
Reply
#2
Zazwyczaj nie ma z góry określonej minimalnej oraz maksymalnej liczby rozdziałów, które powinna zawierać praca licencjacka. Jeżeli ogólnie panuje przekonanie, że praca licencjacka powinna mieć około 30-70 stron, to liczba głównych rozdziałów powinna oscylować w granicy 4-8. Oczywiście liczba podrozdziałów zależy już od tematyki Twojej pracy i jej charakteru, ale przynajmniej 3-4 podrozdziały na każdy duży rozdział to podstawa i tzw. granica przyzwoitości.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile stron powinna mieć praca licencjacka?
Jestem na etapie pisania pracy licencjackiej z matematyki i w związku z tym mam pytanie: ile stron powinna mieć praca licencjacka? Czy jest jakoś unormowane ile stron minimum i maksimum powinna zawierać wspomniana już praca licencjacka? Czy każdy instytut i uczelnia ustalają własne rozmiary, czy odgórnie ministerstwo to ustala i każda uczelnia musi się do tego dostosować?
masa992 4 74,473 03-12-2015, 13:27
Ostatni post: krsmohBrowsing: 1 gości