• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ile stron powinna mieć praca maturalna z języka polskiego?
#1
Cześć
Pytanie jak w temacie, powiedzcie mi, ile stron powinna mieć praca maturalna z języka polskiego? Jest jakieś minimum oraz maximum w liczbie stron?
 
Reply
#2
Nie ma żadnego minimum ani maksimum stron. Ogranicza Cię jedynie czas, w jaki masz wygłosić prezentację i o ile jeszcze dobrze pamiętam to jest to 15 minut.
 
Reply
#3
Praca maturalna z języka polskiego powinna zajmować nie mniej niż 2-3 strony A4. Na prezentację masz 15 minut, więc jeśli skończysz po 4 minutach będzie trochę głupio i dziwnie Język
 
Reply
#4
W przypadku prezentacji maturalnych nie mamy nieograniczonego czasu. Sam osobiście uważam, że takie minimum to 2 strony A4 które będą zawierały dokładne omówienie Twojego tematu oraz zapełnią czas który masz przeznaczony na wygłoszenie prezentacji. Jednakże prezentacja która ma więcej niż 4 strony A4 jest zbędna. Tego tekstu który tam będziesz miała zapisany i tak częściowo zapomnisz, stąd uważam, że 2, 3 strony A4 w zupełności powinny wystarczyć.
 
Reply
#5
Prezentacja maturalna z języka polskiego powinna mieć nie mniej niż 3 strony A4 pisane czcionką 12 Times New Roman a nie więcej niż maksymalnie 6 stron A4. Oczywiście tutaj masz określony czas na zaprezentowanie tematu i jeśli miałabyś/miałbyś więcej niż 6 stron pracy maturalnej, zwyczajnie mógłbyś nie wyrobić się w czasie (zakładając, że powiesz wszystko i niczego nie zapomnisz).
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zdać maturę z polskiego nie znając lektur?
Czy można zdać maturę z polskiego nie znając lektur? Czy trzeba w ogóle przeczytać jakiekolwiek lektury aby takową maturę zdać? Jak uważacie, można zdać czy jednak mimo wszystko lepiej przeczytać lektury? Przecież tyle jest tych lektur że na maturze w stresie wszystko może się pomieszać i pomylić.
grzybacz 11 32,831 21-09-2014, 10:17
Ostatni post: miniek15mBrowsing: 1 gości