Ile wynosi stypendium naukowe na studiach w 2013 roku?
Hej
Ktoś z Was wie i orientuje się ile wynosi stypendium naukowe na studiach w 2013 roku? Od czego zależy kwota tego stypendium?

Było wiele razy na forum od czego zależy stypendium. Ale jak myślisz? Może od wyników w nauce ? Od średniej na przykład.
A co do kwoty to nie mam pojęcia bo się w tym roku tym nie interesowałem.

W zeszłym roku akademickim stypendium naukowe (rektora) wynosiło około 300 zł. Jednakże wszystko zależy od uczelni. Dla porównania im większa uczelnia tym najczęściej wyższe stypendium. Na Politechnice Krakowskiej w 2013 roku stypendium rektora dla najlepszych studentów (naukowe) wyniosło 500 zł miesięcznie.

Kwoty stypendium naukowego (rektora) oraz innych na rok akademicki 2013/14 podane są tutaj: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Wysoko%C5%9B%C...-2013-14-t

Stypendium rektora powinno być zdecydowanie wyższe niż stypendium socjalne. Moim zdaniem lepiej było dawniej przecież wysokość stypendium naukowego wynosiła wtedy po 700 złotych więc nie wiem dlaczego teraz tak bardzo zjechali z kwotami do 300 - 600 zł. Nie spotkałem się aby na jakiejś uczelni wysokość stypendium rektora dla najlepszych studentów była wyższa niż 600 zł miesięcznie.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,589 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz