szkolenia sep język angielski kurs Angielski Rzeszów
    Polecany dla osób Redukujących wagę w celu oczyszczenia organizmu. Sprawdź
    sklepdiety.pl
Odpowiedz 

Ile zarabia absolwent po politechnice?

06-11-2013, 21:33
Post: #1
Ile zarabia absolwent po politechnice?
Jakie jest wynagrodzenie absolwenta politechniki? Czy ktoś kto skończył politechnikę może liczyć na start na większe zarobki niż ma to miejsce w przypadku absolwentów innych uczelni, np. humanistycznych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 23:01
Post: #2
Ile zarabia absolwent po politechnice?
1800 brutto. Praca na kasie, od 10 do 21, 6 dni w tygodniu.
A tak poważnie, to co ten absolwent umie? Bo jeżeli nie ma w rodzinie wpływowego polityka to głównie od tego zależy ile będzie zarabiał na początek
Statystycznie pewnie po politechnice zarabia się więcej niż po innych uczelniach, ale nie ma żadnej reguły, że po politechnice zawsze zarabia się więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 18:45
Post: #3
Ile zarabia absolwent po politechnice?
Mam tutaj na myśli oczywiście stanowiska i zawody związane z jego wykształceniem, czyli nie mam na myśli pracy w KFC czy w sklepie lecz pracę np. na stanowisku inżyniera ds. produkcji czy technologa. Jakie są początkujące zarobki na tego typu stanowiskach inżynierskich?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2013, 11:42
Post: #4
Ile zarabia absolwent po politechnice?
Jeśli mówisz o tego typu stanowiskach jak technolog czy inne stanowiska związane z zarządzaniem i nadzorem produkcji to nie liczyłbym na kokosy. Dla przykładu początkujący programista CNC zarabia nie więcej niż 2000 zł "na rękę". Mowa tutaj oczywiście o absolwentach i świeżo upieczonych inżynierach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w pracy inżynierskiej można cytować?
Zastanawiam się, czy pisząc pracę inżynierską można w niej wprost cytować, czyli wklejać gotowe, skopiowane cytaty z kogoś książki? Oczywiście mam tutaj na myśli legalne cytowanie, czyli gdy podamy źródło skąd taki cytat zapożyczyliśmy. Czy ktoś ma jakieś inne informacje w tym temacie? Znacie szczegóły odnośnie cytowania w pracy inżynierskiej na PWSZ w Tarnowie? Temat nie dotyczy mnie, ale muszę pomóc znajomemu, który pisze pracę inżynierską i nie jest pewien, czy dany cytat może wprost skopiować, czy musi go "przerobić", ale myśl cytatu pozostawić. Chodzi o to, aby [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-PWSZ-w-Tarnowie-korzysta-z-systemu-antyplagiatowego-t]system antyplagiatowy na PWSZ w Tarnowie[/url] nie uznał jego pracy za plagiat. Pomóżcie!
palaus2 2 1,573 04-12-2015 19:11
Ostatni post: palaus2
  Chemia czy Inżynieria materiałowa?
Dostałam się na chemie na PWSZ jednak teraz myślę, że nie była to do końca przemyślana decyzja. Poczytałam trochę, pogadałam z ludźmi i pracy po tym nie ma, tym bardziej, że na PWSZ jest tylko licencjat. I zaczęłam się zastanawiać nad pójściem na inżynierię materiałowa. Jak myślicie, co lepsze z tych dwóch? :D Chemia czy Inżynieria materiałowa? O pracy w Tarnowie nawet za bardzo nie marze ale gdziekolwiek :D i drugie pytanie czy osoba taka jak ja która zawsze była bardziej za biologia niż fizyką, dałaby sobie tu rade? niby to nie politechnika ale jednak te wszystkie rysunki techniczne, mechanika itp, dałoby rade to ogarnąć dla kogoś kto nie jest typowym umysłem ścisłym? matmę lubiłam zawsze ale fizyki nigdy się nie uczyłam :D
kama94 1 1,209 15-08-2015 10:17
Ostatni post: t_wronicki
  Ile kosztuje warunek z fizyki?
Jak już napisano na naszym forum, [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Op%C5%82ata-za-warunek-t]opłata za warunek[/url] wynosi w zależności od tego, ile godzin miały zajęcia, których nie zaliczyłaś. Stawka rozliczania się jest godzinowa, czyli płacisz za każdą godzinę niezaliczonych zajęć.
maja77 1 4,476 17-02-2014 10:11
Ostatni post: admin
  Czy humanista poradzi sobie na politechnice?
Jeżeli tylko ten humanista jest gotowy do regularnej i ostrej nauki na pierwszym roku studiów inżynierskich, gdzie najtrudniejszymi i najcięższymi przedmiotami jest matematyka i fizyka, to potem sobie poradzi. Wszystko zależy od zaangażowania danej osoby i chęci do samodzielnej pracy. Znam osobę po liceum humanistycznym na studiach inżynierskich i zalicza wszystkie semestry, więc da się, jednak trzeba się do tego mocno przyłożyć, głównie jak już wspomniałem - na pierwszym roku.
trupper 1 2,378 05-02-2014 19:32
Ostatni post: admin
  Na jakie studia techniczne warto iść?
Zajrzyj do [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jaki-kierunek-techniczny-warto-studiowa%C4%87-t]tego[/url] wątku. Masz tam cały wywód na temat kierunków technicznych, na które warto pójść w dzisiejszych czasach.
grojec 3 1,893 02-01-2014 14:17
Ostatni post: adminUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów