Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile zarabia absolwent po politechnice?
#1
Jakie jest wynagrodzenie absolwenta politechniki? Czy ktoś kto skończył politechnikę może liczyć na start na większe zarobki niż ma to miejsce w przypadku absolwentów innych uczelni, np. humanistycznych?
 
Reply
#2
1800 brutto. Praca na kasie, od 10 do 21, 6 dni w tygodniu.
A tak poważnie, to co ten absolwent umie? Bo jeżeli nie ma w rodzinie wpływowego polityka to głównie od tego zależy ile będzie zarabiał na początek Uśmiech
Statystycznie pewnie po politechnice zarabia się więcej niż po innych uczelniach, ale nie ma żadnej reguły, że po politechnice zawsze zarabia się więcej.
 
Reply
#3
Mam tutaj na myśli oczywiście stanowiska i zawody związane z jego wykształceniem, czyli nie mam na myśli pracy w KFC czy w sklepie lecz pracę np. na stanowisku inżyniera ds. produkcji czy technologa. Jakie są początkujące zarobki na tego typu stanowiskach inżynierskich?
 
Reply
#4
Jeśli mówisz o tego typu stanowiskach jak technolog czy inne stanowiska związane z zarządzaniem i nadzorem produkcji to nie liczyłbym na kokosy. Dla przykładu początkujący programista CNC zarabia nie więcej niż 2000 zł "na rękę". Mowa tutaj oczywiście o absolwentach i świeżo upieczonych inżynierach.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy humanista poradzi sobie na politechnice?
Rozważam też studia na politechnice. Z racji tego, że je jestem umysł humanistyczny, typowy ze mnie human, trochę obawiam się matematyki na studiach technicznych. Jak uważacie, czy humanista poradzi sobie na politechnice? Dużo będzie musiał nadrabiać?
trupper 1 4,909 05-02-2014, 19:32
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości