kliknij tu
Ile zarabia asystent na uczelni?
Witam
Prosze o informacje, ile zarabia taki asystent na uczelni? jestem przyszłorocznym maturzystą, idzie mi dobrze w szkole (laureat) i tak myślalem że moze kiedyś pracowac na uczelniUśmiech

Na początku asystent zarabia najniższą krajową. Nikt nie da Ci więcej i nie ma na to co liczyć.
P.S. Laureat w szkole średniej(jeszcze pewnie liceum) nie robi z Ciebie jakiegoś wybitnego ucznia Oczko

Wiem wiem. Ale tak mi kiedyś taka myśl przeszła Język

Najniższą krajową powiadasz - płaca rośnie wraz z doświadczeniem i stopniami naukowymi?

To wiadomo. Im wyżej tym więcej zarabiasz. Jednak na asystenta nie spodziewaj się, że dostaniesz kokosy Oczko Zaczynasz od najniższego pułapu. Poza tym musisz się popisać na studiach i nikt nie popatrzy na Twoją szkołę średnią Oczko Będzie liczyło się to co zrobiłeś na i dla uczelni.

Asystent na uczelni zarabia 2 245 zł. Przynajmniej taka jest wysokość jego zarobków w 2014 roku po podwyżce.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Ile zarabia copywriter?
W ostatnich czasach mocno na znaczeniu zyskuje zawód copywritera. Ile zarabia copywriter? Zarobki copywritera w agencji reklamowej w dużym mieście wynoszą najczęściej około 2-3 tysięcy złotych. Co najważniejsze, jako copywriter mogą pracować osoby bez specjalnego wykształcenia, jednak preferowane jest wykształcenie humanistyczne - filologia polska, dziennikarstwo, komunikacja społeczna i media internetowe. W przypadku, gdy copywriter pracuje jako freelancer i ma dużo zleceń, cieszy się popularnością, może zarobić nawet i 5 tysięcy złotych miesięcznie.
e-zarobki 10 14,342 09-11-2016, 15:01
Ostatni post: Cubaza