Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile zarabia się na stażu?
#1
Ile zarabia się na zwykłym, tradycyjnym stażu, płatnym, pracując po 8h dziennie? Nie mam tutaj na myśli stażu z urzędu pracy (PUP, UE itd.) Chodzi mi o taki zwykły staż w firmie, która ogłasza nabór osób na tego typu pracę. Na jakiego rzędu zarobki można liczyć, aby nie powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej zbyt dużo i aby firma ze mnie nie zrezygnowała?
 
Reply
#2
Skoro nie masz na myśli tutaj stażu z Urzędu Pracy, to wysokość zarobków na stażu zależy od firmy w której masz ten staż. Najczęściej z tego co się spotkałem to wysokość zarobków na stażu wynosiła około 1000 zł brutto miesięcznie, zatem całkiem dużo.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#3
Ja na stażu dostałem 1000 zł miesięcznie, ale to był prywatnie załatwiony staż a nie przez żaden urząd pracy itd.
 
Reply
#4
Wysokość stażu i pieniędzy które na nim zarabiamy zależy od firmy, w której dany staż jest odbywany. Jeśli jest to firma z zagranicznym kapitałem, na dobrym stanowisku na stażu płaci stażystom nawet i 2500 zł miesięcznie brutto. Jeśli firma jest z polskim kapitałem, zazwyczaj płaci o wiele mniej, czyli 1000 zł tak jak powyżej.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy osoba na stażu może wziąć kredyt?
Czy osoba będąca na stażu może wziąć kredyt w banku? Który bank ma taką ofertę, przygotowaną tylko dla stażystów? Oczywiście zakładam tutaj, że na tym stażu zarabia się jakieś pieniądze, czyli stażysta otrzymuje wynagrodzenie. Ktoś mógłby mi doradzić, czy jest to w ogóle możliwe?
fleksi 2 5,768 12-11-2015, 14:38
Ostatni post: margie.19Browsing: 1 gości